Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Pajoz #3049 üzenetére

    Az, hogy kell, az azért túlzás... Csak nagyon előnyös. Már ami az "irodai" (quickoffice) alkalmazásokat illeti. Mivel van egy "távollátó" szemüvegem (fénytörési korrekció) + egy olvasó szemüvegem, a font növelő program kifejezetten előnyös volt. Városon belül ugyanis többnyire keróval járok. Két szemüveget sosem hordok, bifókával biciklizni meg elég morbid ...ön és közveszélyes. A naptár progi ... hehh, sajna nagyon rászoktam a születésnapok telefonban való tárolására. A 6120 eredeti naptárprogramja meg csak egy sima ismétlődő értesítő. Nem ír ki életkort, sőt, az eredeti születési dátumot sem. Ez nekem nem volt szimpi. De a papyros naptárja több féle emlékeztető előjegyzést tesz lehetővé. Aztán volt még 2-3 program, időzítő/stopper, profibb kalkulátor, google maps, amit a komfortosság jegyében töltöttem rá. Ja, és egy mwallet, ahova számlaszámok, felhasználónevek, pin kódok stb. lettek titkosítva - elég sűrűn használom.

    A kérdésedre még egyszer visszatérve, persze a world, pdf kezelésből is inkább az alap, tehát a telefonnal együtt megvett programra volt szükségem. Ha megyek egy sajtótájékoztatóra, vagy interjút készíteni, gyakran előfordult, nem nyomtattam ki hozzá a kapott anyagot, hanem átmásoltam a telefonra. (Különösen olyankor, amikor kedves kamaszlányom kiszárítja képek nyomtatására a nyomtatót.) Az más kérdés, hogy a további licensz (upgrade) megvásárlására ténylegesen mennyire volt szükségem; de pár ezer Ft volt és jó tudni, hogy esetleg kisebb módosításokat tudok a telefonon is csinálni egy dokumentumban. 1-2 alkalommal előfordult, hogy használtam.

    Ja, ami még tetszett a 6120-ban: én a készenléti alkalmazások ikonok közé besoroltam a jegyzeteket is. S ha valamit feljegyzek magamnak, el tudom a jegyzetet küldeni sms-ben, e-mail-ben. Ezt is használtam már párszor.
    Na, azt hiszem, eléggé leszoptam nokiáékat...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák