Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Bocha #62 üzenetére

    A gyari tartozekok kozott az E200-nal van egy plusz USB kabel meg vmi SW. Nyilvan megint csak a sajat dolgaim jonnek elo, de egyreszt USB kabelem van (meg amugy se tetel), a Windowsos SW-vel meg - Linux felhasznalo reven - tul sokat nem tudok kezdeni.
    A meret ketsegtelenul az E200 oldalan all (ezert is nezegettem), ill elhiszem, hogy a gombjai meg a kijelzoje is jobbak, de eros a gyanum, hogy ebbol a szempontbol nalam mindket telefon siman belefer az ''eleg jo'' kategoriaba (es ez igaz lehet a sebessegukre is). Ezzel szemben ott a hangtarcsazas hianya, ami mar onmagaban rossz pont (nem is gondoltam, hogy ez nem alap mindenhol ma mar), ill a hatterben nem futo lejatszo, ami - az en szokasaimat tekintve (vagyis hogy szeretek hosszu vonatutakat meg metrozast azzal tolteni, hogy zenet hallgatok es passzianszozok) - rettenetesen gaz.
    A tekeres dolgot egy kicsit nem ertem, mert a 6230 tudta, furcsa lenne, ha azota kiszedtek volna.

    Szoval megint csak oda lyukadok ki, hogy erosen nezopont kerdese, hogy melyik a jobb.

    Szerk: tenyleg igaz az, amit Thuglife mond, es nem lehet profilokat valtani az E200-on?... Akkor hogy nemitja el az ember?

    [Szerkesztve]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák