Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawe666

    tag

    most láttam az update-od, én igazából az LP002f-et tettem fel, mert régen is ez volt, és közel állt a szívemhez xD najó igazából nekem a nyelvi fájl csak az iTap szótára miatt kell, mert alapból angol menüvel hazsnálom, azzal szoktam meg, azzal kényelmes :S de szerintem ez a problémánk ami volt az sms dolggal nem nyelvi fájl függő, úgyh azzal is tökéletes lesz, szerintem attól függ, h az adott örszágban használnak-e ilyen karaktereket, mmint speciálisakat, amik nincsenek az alapkészletben, az előző szoft angol volt, ott nincsenek ilyenek, németben hasonlóan nincs, mert az ö,ü az nem okozott gondot, de a portugál lehet rendelkezik valami spec karakterrel és ehhez állítják aszoftot, jobb tippem nincs :S

    igazából ha megoldanák azokat amiket a V9 tud az nagyon jó lenne, h flip felnyitás nélkül tudjak zenét indítani, vagy videót nézhessek kívül, ezek jók lennének, de sztem észbekaptak a fejlesztők, h nem a V9 a remélt zászlóshajó, mert ugyan többet vártak tőle, de az mégis a régi P2K soft, ez meg egy új alap, ennek van jövője talán, annak nincs, és árban sem vezet annyival, aki ezt választja nem azért teszi, mert nincs pénze V9re, szóval megadhatjuk a birkanépnek a funkciókat ettől nem leszünk szegényebbek, szerintem ez lehet a mentalitás, vagy kitudja :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák