Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz borob #44 üzenetére

    A kikapcsolhatatlan "szövegmegváltoztatás" önmagában gáz. Miért nem lehet kikapcsolni? De jeleztem a cikkben is, hogy ha angol lenne az anyanyelvem, akkor nem lenne akkora para, de akkor se egy szoftver döntse el helyettem, hogy mit akarok írni.

    A kontaktok átmásolása szerintem kardinális kérdés, egyelőre gondolom max mac oprendszerrel szinkronizálható valami, de windows alól csak a képeket és a zenéket tudod elérni.

    Az hogy nincs benne csoportos SMS, forward, copy-paste és státuszriport, szerintem szánalmas, még egy első generációs WM telefon is tudta, pedig az MS-nek is az volt az első próbálkozása a telco iparágban.

    Letölthető programok: gőzöm nincs, hogy ezeket ki fejelsztette, de nem is érdekel. Az Apple nyilvánvalóan áldását adta rá, különben nem hinném, hogy el tudnám érni ezeket egy telefonról. Béna szoftverek ezek, nincs mese, inkább addig nem kéne megengedni az ilyesmit, amíg nincsenek egy pont-pont-vesszőcskés java játéknal magasabb minőségű programok.

    Az EU iPhone a hírek szerint nem sokban fog különbözni, ez aggodalomra adhat okot, meglátjuk, hogy a forgalmazó szogláltatók mennyire tudnak nyomást gyakorolni az Apple-re.

    Az viszont biztos, hogy bárhová vittem, mindenki készen volt tőle, amíg csak a multitouchot látod, meg a fotók és zenék közötti böngészést, forgatást, addig elhasalsz. Ha viszont telefonként akarod használni, akkor gyötrelem.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák