Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz blahnik #276 üzenetére

    Nah ott van a magas c.
    "nem is probalkozol magyarazattal, mert ezt nem fogom felfogni"
    Heh... hat igy ezzel nem is igen vagyok meggyozheto:) Eszervekkel igen, de a "csak" nem eszerv:)

    Szerintem amirol szol az annyi, hogy aki fan az nem tud objektiv kepet alkotni. Ezert fan.
    Ami masnak oriasi hiba, az az o szemeben leredukalodik zavaro, vagy lenyegtelen aprosagga. (A szembekotesrol meg annyit, hogy a fan-nak es nem a mas megoldasokat is ertekelni kepes embernek van bekotve a szeme:) Bagoly mondja?:D )

    A telefon funkciokkal felvertezett lejatszorol:
    Szerintem jol osszerakott, igenyes, de nem keves zavaro aprosaggal rendelkezo keszulek.
    Igazabol hasznalat kozben szembesul a juzer ezekkel a dolgokkal... "hoppa pedig ezt a regi nokiam is tudta ez a csucskeszulek meg nem?" Es igy mar zavarobb.

    Hogy ki mire hasznalja, ki mit hasznal belole... teljesen egyenfuggo. Ha at akarok kuldeni mondjuk kishugomnak valami csengohangot, akkor MMSben kuldom, mert o fehervaron en meg pesten vagyok. Viszont a kepeket a havernak BTn kuldenem... SMSbol ritkan kuld az ember korSMSt, de ha ilyenkor nincs lehetoseg valamilyen modon megoldani a szoveg masolasat az nagyon idegesito tud lenni. Szar, ha egy masik fuleshez vagy szokva es nem tudod azon hallgatni a zeneidet. Kar, hogy nincs meg a lehetoseg (meg ha ki sem hasznalod, ha a lehetoseg megvan mar tobbre ertekeled a kutyut)
    Viszont nagyon jo, hogy csak nyomogatod es csinalja amit kell, hogy ossze van rakva, hogy szep, hogy igenyes, hogy szepen szol, hogy tudsz telefonalni az iPododdal...

    Es alap, hogy ha egy common szamitastechnikai analfabeta juzer megnezi ezt es a HTCt akkor a HTCn azt latja, hogy az egy mini szamitogep amivel lehet telefonalni, ezen meg hogy egy mediaplayer amin lehet telefonalni. SZamitogep vs mediaplayer kezelese... egyertelmuen a mediaplayer nyer. Kezelhetobb. A masiktol megijednek.

Új hozzászólás Aktív témák