Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Dave™ #158 üzenetére

    Igazából nem tudom, mennyit fogyasztanak az integrált videokártyák, azt tudom, hogy egy GTX1050 5W-ot eszik Blu-Ray lejátszás közben, a GT1030 gondolom annyit sem, az RX550 durva 11W-ot, és mindhárom jócskán erősebb bármelyik IGP-nél. GT1030-ból passzív is van.
    Az újabbak közül a GTX1650 5W, az RX5500 XT 10W.
    Ha tudsz idézni IGP fogyasztási értékeket(mért értéket), szívesen veszem, engem is érdekelne.
    A HW encoder nem tudom mit számít, annyian kódolnának videót azok közül akiknek nem telik vagy nincs helye dVGA-ra?
    Ezzel szemben annyival növeli a selejtarányt, hogy az Intel is elkezdett levágott IGP-s procikat árulni, mihelyt egy kicsit megszorult.

    Ráadásul nem arról van szó, hogy ne lehetne Ryzen APU-t kapni, jelenleg két féle van, 4c4t és 4c8t CPU-k mellé, az új generációban ezek mellé jön várhatóan egy 6c12t az idei generációban.
    Tehát aki akar az tud is venni. Akinek meg 6/12-nél erősebb proci kell annak bele kell férjen egy olcsó VGA is, azokat a procikat amúgy se hűtöd le egy low-profile házba beleférő hűtővel(amelyikkel meg mégis, az kompakt egyedi tervezésű házakban van, jófajta VGA mellett.)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák