Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz <Lacy85> #115 üzenetére

    Nem, nem én hisztizek. Én simán elfogadom, mert mást úgysem tehetek. :D

    Pedig de, sokszor mondtam és mondom ügyfeleknek, hogy szavazati joguk van és a pénzben mérik amit elköltenek.

    De, én értem, miről van szó. “Jajj, köcsög alma, csak Apple szervizben lehet majd javíttatni”. Őőő, nem.

    Valóban nem. Mármint nem érted, hogy miről van szó. A rosszabb, hogy egy kattintásnyi időt sem akarsz abba belerakni, hogy megértsd. Nem azt kérem, hogy menj el műszerésznek, csak legalább néznéd meg mi a tökről van szó a háttérben.

    ”Jajjj, semmit nem lehet majd javítani, újat kell venni”. Nekem meg nincs jósgömböm. Jelenleg ettől meg rohadt messze vagyunk.

    Jelenleg ehhez marha közel vagyunk. Nyilván mivel hajtod a magadét és még csak utána sem nézel az iparági trendeknek, így persze, hogy leírsz ilyeneket. Én meg ebben vagyok 10+ éve és pontosan tudom és látom őket. Haverom mesélte, aki Renault szalont nyitott, hogy hát a feje búbjára sem kívánja ezt az egészet. Mondom akkor miért csináltad meg? Hát mert erre a Renault márkaszerviz viszont ráépül és akkor viszont dől a lé a sok javítással, ami ugye hát úgy javítás, mint Apple esetében egy random forrasztás miatti full lapcsere. Javításnak javítás, csak hát kicsit kabát és a gomb esete.

    Jelenleg egyetlen dolog biztos. Ki akarják szorítani a gagyi utángyártott bóvlikat.

    Pontosan, nem akarnak gagyi utángyártott bóvlikat. És javítást sem akarnak. Ők egy zárt és sápolható hálózatot akarnak, ahol nyugodtan lehet bármennyi pénzt kérni az adott javításokért. Véletlenül pont annyit, hogy a user inkább vegyen egy újabb modellt. Ha szeretnéd szerintem fél könyvtárnyi könyvek szólnak erről.

    A többi csak fantázia, meg összeesküvés elméletek sora.

    Az. Most konkrétan tényleg miért is vitatkozom olyan emberrel, akinek aztán tényleg lövése sincs az egész piaccal kapcsolatban és csak lövöldözik vakon a sötétben meg vádol mindenkit ahogy ér? :N

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák