Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz Tikakukac #119 üzenetére

    Most konkrétan tényleg miért is vitatkozom olyan emberrel, akinek aztán tényleg lövése sincs az egész piaccal kapcsolatban és csak lövöldözik vakon a sötétben meg vádol ahogy ér?

    Ezért engedtem el én is, galambokkal se sakkozunk ugyebár ;)

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Tikakukac #119 üzenetére

    Szerintem pedig felfújjátok a dolgot. Nem kicsit.
    A piaci trendekkel tisztában vagyok, nem kell oktatás belőle, viszont:
    Kiterjesztett garanciát manapság bármihez tudsz venni. Biztosítást bármire tudsz kötni. Így gyakorlatilag pár tízezer forintból megúszod még azt is, ha totálkárosra töröd a telefonodat.
    Kiterjesztett garanciával meg hosszú évekig biztosítva van a javítás. És még utána sem törvényszerű, hogy el fog romlani.
    Ha valaki meg fél-1 millás eszközöknél ezen akar spórolni, vagy okosban akar javíttatni, mert drága a szerviz, akkor az legyen az egyén gondja.
    Ahogy írták is feljebb, ki vinne zug boltokba ilyen értékű holmikat javíttatni?
    Amúgy meg teljesen felesleges vadászni a rossz tapasztalatokat hivatalos szervizekről. Nyilván vannak ilyenek is. Nekem is volt. Csak amíg itt 1000-ből 1 ilyen, addig Olcsó János Bt. 1000-ből 1000-szer fog kontár munkát végezni.
    Tapasztalat nélkül meg sosem tudhatod, hogy épp egy ilyet sikerül-e kifognod.
    Laptopoknál is inkább az előnyét élvezem a “mindent forrasszunk az alaplapra” trendnek. Könnyebb, vékonyabb, így sokkal kényelmesebb cipelni.

Új hozzászólás Aktív témák