Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz talmida #32 üzenetére

    Heheh szánalmas.
    Természetesen amikor probléma van istenke semmiért nem vállal felelőséget.
    "Isten maximálisan igazmondó
    Na nem már ezt honnan tudod?(Mert leírta valaki,esetleg beszélsz vele?Imádom azt majd én tudom mentalitást)
    Esetleg ha napi kontaktban vagy vele tolmácsolhatnád felé egy két emberke üzenetét,hogy jó lenne váltani mert fogynak a hívek és nem lesz hamarosan kinek a lelkét felzabálnia.Egyébként minden este felnézek és látom a csillagokat.Tudom,hogy nem vagyunk egyedűl.

    "ismerni kell a szellemvilág keletkezését, rendjét, törvényszerűségeit és "játékszabályait", hogy az ember egy ici-picit is eligazodjon benne és ne értse totálisan félre.

    Na az ilyen megmagyarázásokból szokottt olyan állfilozófikus katyvasz kerekedni,hogy én nem is szoktam beleszólni csak iszom egy sert és hallgatom a minndenki ismeri a tutit dumákat.

    "ilyen közönségesen és primitíven nyilatkozni
    Tipikus azért mert valaki nem nyal be az egyből primitív és közönséges.
    A papjaitok primitívek akikről naponta derűl ki,hogy ártatlan kisfiukat szúrkálnak popóba. ;] :D

    Puttputt!
    "Mi köze van Istennek ahhoz, ha az, aki miatt ilyen állapotok vannak (egoista szupermágnások), szabad akaratából így vagy úgy cselekszik...
    Nem kell olyan messzire menni egyébént, elég csak letekinteni pár pesti aluljáróba.

    Aki gyereket csinál egy asszonynak szex nélkűl annak nehogymár ne legyen belszólása dolgokba.
    Ja ,hogy a szex az mehet de éhező kisgyerekeken nem segítünk?
    Farnkó egy isten csak az élvezet.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák