Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz forgonati #6807 üzenetére

    Nem írtad le valamiért, de ha jól sejtem a probléma a VoLTE nem ment? Támogatott pixel által azaz operátor, illetve előfizudonnbe van kapcsolva?
    Valószínű, hogy legalábbbegyikre nem a válasz.
    Itthon a bétában már újabb szolgáltatók kaptak VoLTE támogatást(most yettel, következőleg állítólag jobb a voda), de nem tudom a szlovák hálózatokkal mi a szitu.

    Egyelőre a nem támogatott ország/szolgáltatóknál root, vagy hentaiOS amivel van erre lehetőség (és 5G-re is).

    Halkan jegyezném meg, hogy a jogos elvárást pl a telekomos céges szifon SE, illetve A41/52; most vodával az A53 sem ugrotta meg. Nem felépülő hivások, nem megérkező/órákat késő sms-ek, nem fogadott hívásról smsek heti szinten előfordultak. Pedig mi a támogatott akkor, ha ezek nem.

    Off: Telefontól gyakorlatilag független, de mit kell tenni, hogy bármelyik böngészővel is próbálom, ph hsz it's z közben ha más lapokon is vagyok, képet csinálok, ne zárja be a hsz ablakot memóriatakarékosságból? :F

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák