Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    "Best sreen in an iPhone ever" / "Best camera in an iPhone ever" stb... Jobban örülnék, ha Siri okosodna és nem lenne tele buggal az iOS 12, mint tavaly a 11-es. Én tavaly november 23-án előrendelve vettem meg az X-et. Májusban ellopták, s mivel tudtam, hogy szeptember közeledik, így vettem egy P20 Pro-t. Tökéletesen meg voltam elégedve vele, mikor is jött haver, hogy nem akarom-e OnePlus 6-ra cserélni, ráfizet. Sosem volt előtte sem Huawei sem OP készülékem. Minden évben aktuális Samsung S széria márciusban, majd iPhone októberben. Viszont S8 óta nem vagyok hajlandó Samsungot venni mégegyszer, ezért sem S9+ lett májusban hanem P20 Pro. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor én azt mondanám a Google-nek, hogy restart és az Android 8 legyen az Android 1. Itt érzem először azt, hogy smooth a rendszer, legalább annyira, mint egy iPhone-on. Azóta OnePlus 6-on már Android P van (Hydrogen Beta 2), így még a felület is szinte 1:1 iPhone X (alkalmazás váltó, gestures). Most esett le a tantusz, hogy miért is fizettem eddig 300-400 ezret egy iPhone-ért, mikor itt van a kínai gyártó, aki 170-ért összerak ugyan olyat szinte. Egyedül, amibe bele tudok kötni az a kijelző (bár OP6 jobb, mint P20 pro max fényerőben pl.) De nem ártana egy picivel jobb panel magasabb felbontással. Itt nincs sztereo hangszóró, ami hiányzik még. Anyaghasználat jeles, 8GB RAM, akksi a stock rendszer miatt viszi a 30 óra készenlétet 4-5 óra kijelzővel.
    Ha májusban nem lopják el az iPhone-t, valószínűleg még mindig az lenne, de nem bánom, mert így volt lehetőségem kipróbálni ezeket is. Jelenleg nagyon elégedett vagyok, bár iMessage hiányzik, mást nem igazán tudok felhozni. Kamera nyilván P20 Pro-ban erősebb volt (kivéve videó felvétel, ami kritikán aluli egy 230k-s telefonnál), de OP6 hozza az iPhone X szintet simán. Nem mondom, hogy nem veszek idén csúcs iPhone-t, mert még nem tudni mit fognak tudni, de erősen mozgatja a fantáziám a Mate 20 Pro is mostmár (Kirin 980 AnTuTu 356 ezer / A12 is ekörül hoz majd elvielg), de ugyanúgy a OnePlus 6T is, ami meg 3 kamerás lesz, kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasóval elvileg. Egy iPhone Xs (whatevör) árán, akár mind a kettőt meg tudnám venni, úgyhogy erősen megremegett hitem az "i" dolgokban.

Új hozzászólás Aktív témák