Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szombó

    senior tag

    válasz pepe091 #2113 üzenetére

    +1
    A fikázás az megy!Pozitív véleményekből alig van.Nos emberek.Nekem bejön!Szeretem.Megtaláltam benne mindent amit elvárok egy telefontól. ..szom tudja hányadik androidos telefonom,vagy hányadik okos telefonom.Valószínűleg már régebb óta van okos telefonom mint itt néhányotoknak 8 általánosa. :) De mind közül ez a legjobb.Lehet hogy kicsi a betekintési szöge.Én speciel szemből nézem a telót.Van olyan aki nem?Biztosan.Az örök elégedetlenek,akik a ..ron is a csomót keresik..Mint az iskolában "bübü az enyém, jobb,szebb,nagyobb". Ez nem egy szakmai topik?Akinek nem Z-je van és nincs szakmailag építő,hasznos infója,tanácsa vonuljon a saját topikjába fikázni,leszólni.
    A Lumina 800,és a S Advancem is amoledes.Nem szeretem mert kiégeti a szemem,nagyon természetellenesek a színek.Nagyon intenzívek.A Z nyugtatja,jó ránézni,jó rajta filmet nézni,nettezni.Nem fárad el a szemem öt perc múlva.És melyik nem meríti az akksit?Az i4s-em sem bírt többet.Kisebb felbontással és kijelzővel.A WIN mobil sem bír többet,de még az amoledes sem.Mint már írtam nekem az elmúlt három hétben nem fagyott le egyszer sem,laggolni is nagyon minimálisat.Látnátok a Lumina 800-at!Olvassatok be a topikjába.NEM VAGYOK SONY FANATIKUS!
    Akinek nem inge,ne vegye magára!

    Galaxy S9, S7.iPhone SE.

  • kali

    legenda

    válasz pepe091 #2113 üzenetére

    nekem az iphone 4s is töltőre került minden áldott nap, hiszen használtam azt is, és a netezés eszi az akkumulátort - pláne a 3g, arra az iphone is allergiás -, bár például wifi netezéssel az érezhetően többet bírt a z-nél, de mostanság nincs az az okostelefon - de legalábbis alig akad -, amit nem kellene naponta tölteni, ha használja is az ember.

    Cris99; ne csak a specifikációt nézd, az pont nem sokat mond egy teelfonról, ha azon más rendszer fut! olyan is létezik, hogy egy 8 mp kamera - a maga felbontásában - jobb képet csinál, mint más 12 - 13 mp típus. az ios kétmagos procin és 1 gigabyte ram alatt is gyorsabb/gördülékenyebb lehet, mint az android 4 vagy több mag esetén, és 2 gigabyte ram kíséretében, és ez nem (csak) hardver kérdése, hanem inkább a szoftveré.
    az ios miért lenne hátrány? nem rosszabb az, csak más, valamiben jobb is az androidnál, másban meg nem, ez van, ezért nem érdemes hasonlítgatni.

    az is probléma, hogy sokan úgy alkotnak - elfogult - véleményt, hogy nem is használták adott telefonokat, csak olvastak néhány tesztet, hozzászólást, jobb esetben nyomkodták néhány percig valahol... :U
    nekem sem szimpatikus például az lg - pedig nem szeretek elfogult lenni -, mégsem járok be a nexus 4 témába, hogy kritizáljam a telefont, pedig annál is lehet(ne) hibákat említeni...

    a.sebi; a 4s nekem 13 hónap alatt semmilyen hibát nem produkált, tényleg nem tudtam belekötni - csak a kis kijezője volt némileg kompromisszumos -, jó az a telefon, bár a gyártót nem szeretem, az üzletpolitikai hozzáállása miatt.

    nincs tökéletes telefon, ezt kénytelenek vagyunk elfogadni, de csak azért nem húzok le telefonokat, hogy azzal nyugtassam magam, ha már nem lehet(ne) az enyém.

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák