Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomtotom

    senior tag

    válasz SkyS1gn #3650 üzenetére

    Nekem ma jött meg a cordontol az "új " készülék. A kamera nincs középen, az előlapi üveg ferde, a bal alsó felében nagy a hézag, de nincs választási lehetőség, mert ők ezt hibátlannak találták, amit le is írtak. Nem kaptam semmit, csak a készüléket doboz nélkül, igaz fólia volt elöl-hátul, de már úgy rakták vissza, az látszik. Valakinek a visszaküldött készüléke lehetett, vagy nem tudom... Most már hagyom a francba, használom, és csak akkor küldöm szervizbe, ha elenged a ragasztó, vagy ha beszarik. Ez van, hiába cserélik, végül is tényleg működik rajt minden, de bosszantó egy ilyen kategóriájú telefonnál. Gondoltam, hogy a szar telókat is ki fogják árulni. Igaz az ajtók jók, de az üveg ferdén van beragasztva az előlapon. Szétgányolni nem mertem visszaküldeni, így is van rajt egy 2miliméteres ütődés nyom az alján. Elég mérges vagyok, hogy a magyarnak a szart is eladják. Az az érdekes, hogy a bal alján ott a hézag, máshol meg mindenhol patent. Vagy az üvegek voltak selejtek, vagy az alukeret gyártó. Tehát ha cserélik is, akkor sem lehet jóra számítani.

    Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

Új hozzászólás Aktív témák