Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz darvinya #12994 üzenetére

    Lehet. De pénteken, amikor beszéltem az üzletvezetővel, elmondása szerint amikor le akarták venni az új kijelzőt (ami hibás), elrepedt az üveg hátlap. Így saját költségükre gyári pecsétes hátlapot rendeltek be hétfőre, amit aznap estére már rá is raknak.

    A kérdésem az, hogy a telefonunk szétbarmolását már napokkal ezelőtt elkövették, és ezért ment a huzavona a részükről, vagy valóban (elmondásuk szerint) most repedt el? De akkor az milyen szerviz, ahol ilyen emberek dolgoznak? Milyen bolt az, ahol azt mondják felmenetelünkkor, hogy azért nincs harmadik felmenetelünk után sem náluk a telefonunk, mert a szevizes srácot elütötték, és nem tudják mi van vele... Miért van az, hogy pénteken megígérik, hogy szombat estére 100% hogy meglesz a telefon, és mire felmegyünk nem tudják mi van a telefonnal... nem érik el a szervizest. És amúgy sem dolgozik a szervizes hétvégén. Miért van az, hogy ígérgetnek, nem tartanak be semmit, és ráadásul a telefonunkat se kapjuk jelen pillanatban vissza? Hétfőre kaptam ígéretet, hogy aznapra kész lesz jó panellal, kicserélt hátlappal, 10ezret visszaadnak, adnak tokot, képernyővédőt... én pedig mondtam oké, ez a minimum, de ha nem tudják megvalósítani, a cserélt hátlappal és a 45 ezerrel együtt a telefonunk KELL hétfő este. Ha akkor se lesz ott. Kijelenthetjük, hogy erősen visszatartják a telefontunkat, a 45 ezer forintunkat.... Fogyasztóvédelem? Panaszkönyv? Feljelentés? Fogalmam sincs. Elsőkörben érdemes ezt a kört megfutni. De ettől még a cuccokat nem tudom hogy visszakapjuk-e egyhamar.

    Mindenesetre bízok a hétfőben...

Új hozzászólás Aktív témák