Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.P.

    aktív tag

    Hátha valaki érdekel: felraktam ezt a ROM-ot.
    Néhány észrevétel: kb. két hete használom, egyelőre túl sok különbséget nem látok a gyárihoz képest. Nyilván van rajta alapból root hozzáférés, és van pár vizuális eltérés, javítás (bár ez szubjektív, de nekem jobban tetszik). Sebességben sem érzek túl nagy eltérést, talán az alkalmazásváltás és a memóriakezelés kissé javult (és lehet rajta állítani is, Kernel Adiutor segítségével), a Chrome egyszerre mintha több lapot tartana nyitva. Ugyanakkor a felső lehúzós menü időnként egy pici delay-jel jelenik meg, de ez nem zavaró. A kamera app mintha kissé gyorsabb lenne, illetve máshogyan néz ki. A képek minőségében eltérést én nem tapasztaltam. Ezen kívül szerintem éppen ugyanolyan gyorsan merül, mint a gyári ROM-mal. Fagyást, leállást abszolút nem tapasztaltam, teljesen stabil minden.

    Összességében nem ajánlom a váltást annak, aki hatalmas különbségeket vár, mert azok nincsenek. Akinek viszont fontos a root, és a vizuális update, az nyugodtan felteheti - abszolút nem bonyolult, van hozzá lépésről-lépésre leírás.

    Kérdésekre szívesen válaszolok, ha esetleg érdekelne valakit további infó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák