Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasy

    veterán

    Nem meglepő módon megoszlanak a vélemények. Ez teljesen természetes, így ahogy olvasom. Nagyon nagyon régóta SONY fan vagyok, de sok készüléket ki tudtam próbálni. Persze közel egy éve a z5 compactot használom, z3c-ről váltottam arra, amit szerintem nem érte nem, nem sokkal tudott többet, és most nem nagyon. Persze az XA-ból számomra hiányzik az IP védettség, ezen az áron simán maradhatott volna benne. Nézem a képeket, de nem vagyon hanyatt vágva tőlük. Igen tudom nagyon sok más telefonban is a SONY kameramodul található, mégis "szebb" képet tudnak csinálni vele. Ezt soha nem fogom megérteni. Van egy jó kamera modul, de mégsem csinálunk vele jó képet? Ez kinek is jó és miért?
    Igen akciós áron jutnék hozzá ehhez a készülékhez, de akkor meg kell szabadulnom a kicsike z5 compact készüléktől. nagyon meg vagyok vele elégedve, de mivel az XA készüléket neten rendelem meg, így lesz lehetőségem visszaküldeni, ha mégsem tetszene. A dizájn nagyon érdekes számomra, de még nem is fogtam a kezembe. Lehet be kellene menni egy boltba mielőtt megjön azért tudjam mire számíthatok. No ez szerintem el fog maradni. A Z5 compact hátoldalán egy hajszálkarcom sincsen, pedig igencsak építőiparban dolgozom, és nem mondhatom, hogy kíméletes lennék vele. Persze vettem egy jó drága tokot, de azt csak melóban használom. pl kiránduláskor soha nem. Az első minden egyes telefonomra veszek egy üvegfóliát, mert az mindig jól jön. Ezt most is tudom tanúsítani, ugyanis van már rajta sérülés, de ez csak egy fólia. Nagy kíváncsisággal várom a kicsikét. Remélem azért fogja bírni, legalább annyit mint a z5compact. De ki tudja ha nem fog tetszeni, akkor simán megy vissza a feladónak. :(

    +36702778032

Új hozzászólás Aktív témák