Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagat0r

    tag

    válasz Avicularia #154 üzenetére

    Én elviselem hogy néha-néha van egy töredék másodpercnyi akadás, és nem is ért váratlanul, mert nézelődtem a neten mielőtt megvettem volna. Ahogy olvasom a fórumokat, még egy samsung s4-nél is előfordulhatnak kisebb röccenések, és az sem épp olcsó. Mivel nem volt almás termékem, így nincs kézzel fogható összehasonlítási alapom hogy az tényleg annyira smooth ahogy mondják, vagy esetleg ott is vannak néha ilyen apróbb kellemetlenségek. Csak a fórumokon összeszedett morzsák alapján alakult ki bennem az a kép hogy az androidnál ez bizony előfordulhat.
    Ha számodra nem megengedhető a dolog, akkor ez nem a neked való termék, ilyen egyszerű. Én úgy fogom fel a dolgot hogy amíg nem állandó jellegű a jelenség, és tényleg alig észrevehető, addig nem zavar. A játékok mennek rajta szépen, a filmek is, és nekem az a lényeg hogy ezeknél ne akadozzon.
    Én angol fontról átszámolva nagyjából 155k-ért jutottam hozzá a 32GB-os wifi-s verzióhoz. Az a szomorú helyzet hogy Magyarországon az LTE-s változatért kb. 45k-val többet kérnek mint Angliában.

    Zol77:
    Igazad volt, javult a helyzet ahogy letöröltem a gyári időjárás widget-et. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Zol77

    aktív tag

    válasz Avicularia #158 üzenetére

    Vagy elég sokan átverni a népet.
    Egy ideje trend,amikor kijön egy új kütyü,elszaporodnak az apróhirdetések,hogy jó áron eladó minden,csak utalj előre. Ez volt,amikor kijött az S3,vagy most az S4, majd rögtön megjelentek az apróhirdetések,hogy máris eladó -30 - 40 - 50 ezerrel olcsóbban. A másik véglet,meg a kintről behozottak,az meg azért olcsóbb.
    Én mindig inkább fizetek kicsit többet,de legyen normális garanciám. Nexus 10 -et akartam nagyon, de ami végül a Sony mellett szólt,az a 2 év Sony garancia,meg az sd kártya bővíthetőség. Nexusra 1 év gar van,és ugye nem lehet bővíteni. A 32gb -os pedig irreálisan drága szerintem,főleg egy 32gb-os sd árához képest.

  • Zol77

    aktív tag

    válasz Avicularia #161 üzenetére

    Na azt viszont nem találtam ki,hogy a Svéd aprónetről beszélsz :)
    Nekem eszem ágában sincs eladni,egy hete használom,nagyon tetszik,nem bántam meg a vételt,most is ezt venném.
    És mondom ezt úgy,hogy ez már a sokadik tabom,volt már több kínai is,meglepően jó hw-el,meg itthoni márkásak is. De most a Sony-nál igen megállapodok jó időre.

Új hozzászólás Aktív témák