Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Shade45 #2984 üzenetére

    Ez rendben is! :)) Bár már eddig azt sem tudtam ,hogy pl. az akkumulátorhasználat amit %-ban fejez ki a tényleges levonása. Bár kicsit azért furcsállom , mert ahogy írod , akkor 1 óra alatt 100%-ról már csak a 20%-ot karcolgatta volna. Meg ennyire kér enni ez a HD kijelző , hogy 3-4 órát ír ki amit használtam ?

    Egyébként update :DD : Nagyon érdekes , hogy lehúztam a töltőről 100%-on és a STAMINA módban akár hiszitek akár nem 18 óra a becsült hátralévő idő míg bekapcsolva 1nap 7óra(!). Nagyon nem írok már semmit , inkább várok , mert még kivívom a fórum ellenszenvét :)) . Szorítok , hogy kicsit combosodjon, ha meg nem akkor a játékot felejthetem rajta. :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz chab7 #2988 üzenetére

    A kijelzővel szerintem nincs baj , IPS-hez képest fakóbb , de nem szörnyű... Én a 40%-ban buborékos kijelzőfóliától szeretnék már megszabadulni , mert az eléggé rontja a látási viszonyokat , de sosem vettem még fóliát és ha leveszem akkor sem tervezem , hogy veszek hozzá :DD :)) Az alsó "gagyi" (relative) világító rész nagyrészt kikapcsolható és nappal jóformán semmi sem látszik belőle és eléggé jól fest a sötétben :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Shade45 #2992 üzenetére

    Köszönöm a választ! :) Akkor egyelőre nem tudok mást mint reménykedni és szorítani , hogy a még 6 napos telefonomat ne kelljen szervizbe vinni csupán azért mert valami gyenge telep került bele....Azt sem nagyon mondhatom , hogy megpakoltam volna alkalmazással , mert rajta van:
    -Modern Combat 4
    -Zseblámpa (amit darvinya linkelt , ezért köszi :) )
    -Into the dead
    -Temple Run 2
    -Airdorid
    -ES File Explorer
    -Swiftkey (viszont nem használom)

    Törölve lett:
    -iWiW
    -Jelenlegi Árfolyam

    A kijelző is hiába fogyaszt sokat , nem tudok mit tenni... Képernyő ébrentartása : 15mp-re véve , fényerő auto.
    Már csak egyedül jóformán a LED sávot nem kapcsoltam ki , de ha egy fapados telót szerettem volna akkor arra van olcsóbb kategória :)) . GPS , Bluetooth , NFC , Wifi mindig kikapcsolva... Komolyan mondom így megy tovább vagy én vagy a telefon fog menni :DD . Gyakorlatilag amiért egy okostelefon okostelefon azt nem fogom tudni kihasználni :((

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz pudingstyle #2996 üzenetére

    Hálózatról a gyári tartozékokkal :)) Mást nem szoktam hozzá használni és gépről sem szoktam tölteni , mert így is 2 óra míg hálózatról felveszi a 100%-ot , max csak akkor ha valamit ráteszek USB-n keresztül , de ez persze magától értetődik , hogy akkor a géphez kell kötnöm viszont ha végeztem a másolással akkor leszedem róla :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Parázs #3093 üzenetére

    Troll ON

    Nekem még hála az égnek nem volt ilyen , bár mindent kinézek most már belőle :DD ;] . Első használatnál milyen jó gesztus volt,mikor felvettem a hangot fülesen át és kiírja , hogy a magas hang károsítja a hallást :DD Lehet magának kapcsolja lejjebb és vigyáz rád :)) Sony Make believe :P

    Troll OFF

    Egyébként valahogy nem lehet beállítani , hogy mettől meddig legyen Néma üzemmódban mert a szüleim kivannak , hogy nem vagyok elérhető? :DDD.

    Aksi : Egy teljes napja megy -20% azóta , viszont nem sok mindent csináltam ma rajta :O

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz agent_k #3145 üzenetére

    De én :D Viszont úgy tűnik egyre jobb lesz ha nem pitiszkálok hozzá gyakran. Egyelőre 2 napja megy és 60 százalékra zuhant az aksi.

    Amúgy strapább a kijelző mint az x8-ban? Kezd felvállni a fólia , alatta egyre gyakrabban találok homokszemet, de nem szeretnék venni hozzá. Az előző telefonomon 2 év alatt csak hajszálkarcok jelentek meg....

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz jozso1989 #3148 üzenetére

    Akkor ott legalább 3500 mAh van benne, annyit nem birhat ki vagy gebasz van nálunk az aksival :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Ahogy elnézem nagyon is kell és jó is lesz ez a 4.3-as frissítés csak kapjuk meg! :DD Engem ott , hogy készenléti idő növekedése ~ megnyertek :DDD . Le kell rohanni a Sony-t , hogy adják kifele ;]

    Egyéb kérdés: Miért van az , hogy ha MP3Tag programmal tettem be albumborítót a zenéhez , az ikonja is megváltozik , felteszem telefonra és semmi? (Pedig már sikerült egy-két ilyet csinálnom, most meg nem megy :S ) Mellesleg elég lassan olvassa be ezeket a zenéket 2 reboot kellett mire mind a 10 számot beletette :D .

    A kártyával is bajom volt ma mert hat körül fogta magát és eldobta a kártyát. Nem érzékelte . Reboot nem segített csak az , hogy ki-be tettem a kártyát ... Első alkalommal mikor kivettem a dobozból is megcsinálta velem a bekapcsolásnál ^^

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz raziel01 #3226 üzenetére

    Szerintem mehet a kezdő hozzászólásba :))

    Egyéb kérdés : Ha leveszem a fóliát és nem teszek rá újat a közeljövőben , lehet baja? Kulccsal nem hiszem , meg akár bármivel is összetenném , dobálni , leejteni sem szokásom :DD . Ilyen sokáig még sosem volt fólia a telefonon , minden új készülékemnél első pár napban levettem akár jó akár nem :)) . Az X8-hoz képest gondolom strapább a kijelző nem? Ott két év alatt hajszálkarc volt rá jó pár darab... Idegesít , hogy a kijelző egy része teljesen buborékos , bár jól látható a kijelző , alatta koszos és néha be-bejut egy-egy homokszem is valahonnan :F

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz jozso1989 #3671 üzenetére

    Detto ugyanez volt :DD Már korábban leírtam , hogy annyit mondott, nincs náluk ilyen készülék csak S és P. Azt hittem komolyan én tudtam rosszul , majd fél perces böngészés után azt mondta tényleg van ilyen :DD Kár , hogy mindenkit felvesznek , minden előzetes felmérés nélkül , akik alig konyítanak hozzá , bár tisztelet persze mindig jár a kivételnek :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz zoli121 #3677 üzenetére

    Menj be a szolgáltatóhoz és mondd meg , hogy gallyra ment a micro simes kártyád , hátha kicserélik ingyen :DD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz qamu74 #3895 üzenetére

    Kicsit világosabb igaz, de csak azért, mert izzad a kezem ebben a melegben :)) Én tokot aligha fogok , talán-talán még fóliát sem venni rá :DDD . Nem szokásom sosem rákölteni +ba egy telefonra, főleg ha már ilyen drágaszág volt :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Mit javasoltok ha mindig baj van az aksival? Stamina mód be van kapcsolva (nincs kivétel) , fényerő minimumon , adatkommunikációban egyedül csak a net megy szinkronizálás nélkül és mégis nagyon hamar lemerül.... Egy párat fotóztam vele és fél órát játszottam a 10h-t alig húzta ki két hetesen.... Ilyenkor nem tudom mi van... Root nélkül megoldható lenne , hogy tovább bírja , mert itt röpködnek a két napok aktív használattal, de nálam sehol semmi? Mindentől merül már, éjszaka is az 1% helyett van, hogy 15-20%-ot is merül. Aki segítene nagyon megköszönném :)

    Amúgy olvastam a kamera felvételekről alkotott véleményt, de ha az ember nem vár kameraszintű fotókat,lehet vele fotózni :)) Kicsit állítgattam hozzá, de szerintem elég jópofa kép lett (megjegyzem: telefonon nagyon jó képnek néz ki,bár gépen már kicsit árnyaltabb a helyzet, de a remény örökké tart ~ for Sony update) :DD


    A kijelzőragasztási hibával nem találkoztam, pedig alaposan átnéztem. A hátlap illeszkedése szerintem pont jól van úgy. A fémkeret viszont tényleg kopik, ez látszik a csatlakozóknál és ma sikerült hála az égnek kiesnie a zsebemből és fél métert zuhanva a kijelzőnek semmi baja nem lett, ellenben a keretről egy picit lejött a festés :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Köszönöm a válaszokat! A Gsam battery monitort letöltöttem remélem kiadja, hogy mi a gond. A vírusirtót letöröltem, majd belenézek még az alkalmazásokba, mit lehet.Ezt a hírek és időjárást is le kéne szednem szerintem. Játékokkal kapcsolatban mindegy mivel játszom egy 2D-s Jackpack Joyride is kissé jobban húzza. Bár lehet most azzal volt baj, hogy 2-3 napig falucskában voltam, ahol a térerőm sem volt gyakran és folyamatosan váltogatott G,3G,H+ ikon is.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Cruzolka #4350 üzenetére

    Hello

    Nálam sincs :DD Nem kapcsoltam semmi takarékos üzemmódot, fel akartam lépni az internetre mire látom, hogy semmi net nincs....

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Cruzolka #4353 üzenetére

    Végül is igen, nekem most csinált először ilyet :)) Vajon most minden T-s szívja a fogát vagy csak szegény SP-t támadják? :DD Egyébként ez tényleg nagyon off: de mi nagy már, hogy most kezdik el reklámozni ráadásul a Z-vel(!!) még csak az SP-t :DDD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Valaki tudna ajánlani az AirDroid-hoz hasonló alkalmazást, amivel vezeték nélküli adatátvitelre lehetek képes? Azért kéne, mert a gépem gyakorlatilag fel sem ismeri a telefont több kábellel próbálkozva.(Bár lehet a gépnek van gondja az USB-porttal ~ 8éves kb a gép). Kivillan a töltés, de gépen sem jelenik meg a telefon memóriái, sem a belső, sem a külső. Az AirDroid meg sajnos összekutyulta valamiért a belső és külső SD-t, mert egy 700MB filmet akartam másolni a külső SD-re, amin 2GB elérhető, mégis azt írja ki, hogy nincs elég hely, a képen - mint látható - pedig a belsőt és az SD kártyát ugyanannak hiszi (zárójeles megjegyzés: 4GB-os az SD kártyám, tehát 5GB nem lehet :N )

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz viralmind #4676 üzenetére

    Értem köszi a választ! Egyelőre várok, mert semmi hely nincs a telefonon. Olyan gáz, hogy azt a 200MB-ot nem engedi felhasználni, letöröltem 2-3 programot, ami együtt 30MB+ volt mégis, letölti és telepítésnél már nincs elég hely. Komolyan meg fogom most már rootolni, mert nagyon gyér a hely. :D

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Valakinek nem történt már olyan, hogy ha nem használja a készüléket továbbra is forró marad? Mindent kilőttem játék után és az elején még el is hűlt, de ma állandóan tüzel, illetve lassabban hűl le. A Filmekkel sincs valami rendben, mert rátettem egy xvid .avi filmet, elindítottam, ment is. 13. percnél leállítottam (persze meg is jegyezte), de mikor folytatni akartam csak kíváncsi voltam lehet-e tekergetni, de feltekertem 1 órára és onnantól el van teljesen csúszva hang és a film. Visszatekerem, de olyankor megáll a film és hiába tekergetem össze-vissza nem indítja el. Kilépve és vissza pedig néha azt írja, hogy Hiba- nem sikerül megnyitni a fájlt. Onnantól ha kilépek a teló belassul, laggol, illetve melegszik. Nem tudom ilyenkor mi van....

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz pudingstyle #4741 üzenetére

    T-Mobile-nál vettem a Nokia 4GB-os 6-os osztályú kártyát 5.000Ft-ért még ezelőtt 4 évvel kb, mert ha jól rémlik akkor az LG GT 500-hoz vettem. Egyéb ötlet? :(

    Szerk: Megnyitottam ES File Explorer-rel a saját videólejátszóján keresztül nyitottam meg, ott hála az égnek elölről kezdi a filmet, de akárhova tekerek a kép megy, de mindig ugyanaz a mondta hangzik el akár a 30. percnél akár az 1. óránál. Visszatekerésnél pedig itt is befagy. Lehet a film nem jó amit leszedtem?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Akkor gáz van, ha elosztóról 40 perc leforgása alatt 2%-ot töltött és felforrósodott a telefon? Komolyan mondom kezd meghuzatni ez a telefon :(( Vagy nem szabad elosztóról tölteni?

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Tybee000 #4758 üzenetére

    Egyébként most néztem, kikapcsolva töltöm (tudom, hogy nem tesz túl jót az akkumulátornak) , de lehűlt teljesen és feltöltötte félig. Megvárom míg teljesen tele lesz és holnap ha lemerítem bekapcsolva teszem fel, hogy működik-e.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz chab7 #4824 üzenetére

    Ez érdekelne engem is, hogy mikor érdemes gyári beállítást csinálni.... Csak android verzióváltásnál vagy ott sem? Kisebb frissítéseknél? Ez Nexusoknál máshogy működik? Egyik ismerősöm N7-en csak lazában kezdetben 4.1-re nyomott egy 4.2-t mindenféle visszaállítás nélkül, most pedig 4.3-at. Minden remekül működik rajta...Vagy nem szabad a Nexusokkal összehasonlítani?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz freeep #4887 üzenetére

    Tessen :)

    BRIKLY: Elég jól néz ki, még megfontolom, hogy érdemes-e megrootolni :D Egyedül attól rettegek, mivel viszonylag új, bármikor előjöhet egy hiba és annyi neki. Régi x8-asomnál már 1,5 év elteltével nem bántam, de nem tudom kellene-e adni egy kis időt a telómnak, hogy nem lesz-e baja :)

    Szerk: A Google Keresést nem lehet letiltani? :( Kikapcsoltam a sokak által rossz STAMINA-t, de éjszaka 69-ről 54%-ra csökkent az akku. megnéztem a wakelock-ban ott a com.sonyericcson.wakelock vagy mi meg a Google Keresés első helyen 1m 17s x 303



    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz freeep #4890 üzenetére

    Szívesen :))

    Az kimaradt az előző hozzászólásból, hogy az a Rendszer(*wakelock*) 1h 57min át ébresztgette a CPU-t.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz BRIKLY #4892 üzenetére

    A wakelockos problémát is meg tudod ezzel a rommal váltani, mert mint olvasom sokaknál előjön...

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #4899 üzenetére

    Megnyugtattál, de egyébként egyedül ettől vagyok beparázva én is . Meg attól, hogy ha visszateszem az eredetit, hogy nem-e lesz látható a telefonban, hogy rootoltam már korábban? :)) Mondjuk nem tudom, hogy root nélküli állapotban lehet-e backup-ot csinálni, ami rootot követően és ha felteszem a rendszert megmaradna és ha baj lenne az USB-vel csak simán visszaállítanám, hogy eltűnjön a root is róla. Mert nekem nem is a RAM-ra hanem a nagy aksira lenne szükségem mert nevetséges, amit bír a telefon 3 hét távlatából :O ~ Másra nincs panaszom, max a helyre amin nem nagyon férek el :)) A Filmnézés meg olyan, hogy lehet a film rossz amit leszedtem... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    BRIKLY

    Én még egyelőre csak várnék tapasztalatokat, hogy mennyit változott az akkumulátor idő. Azért lenne egy-két-három kérdésem még... Főleg az, hogy minden frissítésre rá tudod építeni a ROM-odat vagy cikázni kell a fícsörök között? Wifin tudsz-e kalibrálni kicsit meg a kameraszoftveren vagy ennyire mélyen azért ne kívánjak semmit? :)) Esetleg meg tudod csinálni, hogy beleintegrálod az appok mozgatását SD-re? (Mert kicsit bonyolultnak tűnik számomra meg zavar, hogy csak patricionálni lehet... Régen az X8-ra feltettem a GingerDX-et és automatikusan engedélyezte, hogy kihasználhassam az összes helyet SD-n). Tudom kicsit erősnek tűnik és nem is várom el, hogy megcsináld... Ez a Sonynak feladata ;] csak megkérdeztem, hogy mennyire vagy ilyen téren otthon benne.. :U

    + ez működhet amit leírtam? 4904-es hozzászólásom

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz BRIKLY #4949 üzenetére

    Köszi a részletes választ! Még megfontolom, hogy feltegyem-e...Lehet 4.3-ig ezt fogom akkor használni, talán tovább is. Sajnos SD-nél a csere nem jó ötlet, függvényében annak, hogy 4GB-os kártyát használok ;] Annak is a torkára lépnék aki kivette a fájlok mozgatását. ;] Mert ha venni fogok egy 16GB-os kártyát sok mindent nem kezdek vele, mert zeném ha van 43 és kész. Filmet nem nagyon forgatok vele és nézni is ritkán ha nézek. Képre meg elég a hely :))

    OFF: X8-asnál nekem nem a telefonon hanem a kábelen rongálódott meg a csatlakozó :( Így LG töltőkábellel kellett leadnom. Ha véletlen itt is előjön akkor vakargathatom a kis kobakom, hogy honnan akasszak le egy USB kábelt ha nem szeretnék venni.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz BRIKLY #5128 üzenetére

    Valaki annyit mondjon, hogy simán elment a ROModdal 2 napot úgy, hogy mindent csinált benne és nem csak felvette az asztalról megnézni rajta az időt :)) És már lehet teszem is,mert napról-napra gyorsabban merül. :( Lehet én vagyok rosszul összerakva és sokat várok az x8-as nyűg után, de kérem-szépen 1-1,5 óra játék után ilyen bivaly aksival ne kelljen már a töltőért szaladgálnom. (Megjegyzem nem MW4-zem már hanem egyszerűbb Minion Rush, Fruit Ninja, Jetpack Joyride) <El sem merem képzelni, mit érez egy Z tulajdonos kisebb(!) aksival, FHD kijelzővel, 4 magos bivaly processzorral és 2GB RAM-mal vagy aksi-hibásat kaptam> Valaki mondana lécci vagy belinkelne egy screenshotot az aksiról, hogy ha játszik vele 1 órát kb és netezik vele nagyon kicsit, mennyit bír ki, hogy kipurcan-e nap vége előtt?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz qamu74 #5203 üzenetére

    Megkockáztatom, lehet hülyeséget mondok, de szerintem be van kapcsolva a Megjelenítésben a Kesztyű mód és azért. :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Megint előjött a hibám. Megnéztem egy másfél órás filmet (-40%) 2% maradt a telón ezért feltettem tölteni. 1 órája rajta volt a töltőn és még mindig 12%(!) az aksi, ráadásul a telefon forró és amint feloldottam a bill.zárat 1%-ot merült töltőn. Most kikapcsoltam és töltöm. Mi a kínja van ilyenkor? A töltést érzékeli alul világít is. Nem gépről hanem hálózatról.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz sutszi #5231 üzenetére

    Megnéztem, most fel van töltve maxra. Rátettem egy .avi filmet először a gyárival most pedig az MX Playerrel jártam úgy, hogy ha visszatekerem akkor megakad és nem is válaszol, csak nagy nehezen a Home gombbal léphetek ki. A filmet megnéztem MX Playerrel a hang sem csúszott. Csak szerettem volna kipróbálni, hiszen Mobilaréna tesztekben is látni, hogy lehet tekergetni a videót mégsem döglik meg. Egyébként gondolkodtam rajta, de nem tudom, hogy az nem okozhatja a hibát, hogy mindkét esetben 48 fokosan tettem fel töltőre miután ilyen szépen léptem ki a lejátszóból (tehát 2%-ra lemerült és annyit csináltam, hogy kihúztam a fülest és egyből ment az áramra) ? Utána ha kikapcsolom a készüléket a hiba után akkor pedig fel is tölti. Ha alap 28-30 fokon teszem fel nem csinál ilyet. Talán az lesz a baj, hogy meg kell várnom míg lehűl a telefon és utána a töltőre tenni, mert lehet pörgött még a CPU is és meleg volt az aksi és nem hagyta magát tölteni? Én nekem ez az elméletem, mert egy cikkben is olvastam, hogyha nagyon elüt a sima hőmérséklettől az aksi (vagy melegebb vagy hidegebb pl. télen a kesztyűtartóban hagyjuk) akkor meg kell várni míg melegszik vagy hűl. Nyugtassatok meg, hogy ez is lehet és nem kell a 3 hetes telóm már a rettegett Sony szervizbe küldeni, ahol összekarcolják stb. , de a szülőktől jobban félek, mert alapból nem szeretik ezeket az új technikai kütyüket és tuti azt fogják mondani, hogy "elbattam."

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz jenei1994 #5321 üzenetére

    Én kipróbáltam, nem rossz, viszont én hiányolom az alkalmazásfelületek közül az adatkommunikációs pultot ahonnan mindent lehet kapcsolni :)) Ezért kéne már a 245-ös update nagyon, hogy az se foglalja a helyet a képernyőn ha már lehúzható status bar-ban lesz :) de még mindig naprakész vagyok :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz BRIKLY #5565 üzenetére

    Wow! :DD Úgy néz ki mintha egy weboldalt notepad++-ban írnál meg :D. Csak ez nem egy weboldal, hanem ha jó látom a zip vagy csak egy része akar lenni a telepítőnek :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz BRIKLY #5568 üzenetére

    Akkor nem szóltam :U Jó lenne ilyet is tanulni, de nem szívesen tenném kés alá a telefonom ezzel a malőrrel :DD. Akkor le a kalappal előtted is és azok előtt is, akik megírták az androidot :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz chab7 #5657 üzenetére

    Kíváncsian várom majd a filmnézésről való hozzászólásod, hogy egy másfél órás film mennyit vesz le? :)) (Nekem konkrétan kerek 40%-ot szippantott le ennyi idő alatt).

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Megvolt nekem is az első megfagyásom. :O Zenelejátszóban ment a zene, de már gyanús volt mikor lassan hozta be az albumborítót. Egyszer csak nem engedett kilépni (nagy nehezen sikerült de akkor meg nagyon sokáig töltötte a launchert) , sem alsó gombok, sem a kikapcsoló gomb, sem a hangerőgombokra nem reagált és a zene iszonyatosan el kezdett torzítani. Majd lecsendesült és ismét torzított mint valami fűnyíró :O . Találtam egy vékony botot és kinyomtam az OFF-al. Azóta jó. Aggódnom kéne?
    Az aksi idő elég szép lett mióta - érdekes - de be van kapcsolva a stamina. Adatforgalmat persze én kapcsolgatom, de ha be van kapcsolva valamennyivel jobban bírja. 1 nap üzemidő 5 óra képernyővel, 1 óra 52 perc játékkal, 20 perc zenéléssel, kicsi netezéssel, kis zseblámpázással és kb 30 perc fényképezéssel. :)) Egyébként a frissítéssel kapcsolatban ennyit kaptam válasznak a T-től: "Szerdán fogadtuk el a szoftvert. Annak publikálását a gyártó fogja kezdeményezni."

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Megint szétfagyott egymás után 2x a telefon és nálam is bejött ez a sötétszürke téma... Lezárom és van mikor csak a sötét háttér alatt van egy kis háttérfény, majd kétszer kell megnyomnom a bekapcsoló gombot és már oldhatom... Kezdem úgy érezni, hogy eléggé nem gondoltam át milyen készüléket veszek... Már odáig jutottam, hogy a hátlap alá bement egy fogpiszkáló vége, hogy bármikor bárhol tudjak OFF-ot nyomni -.- :O . Gondolom hard reset vagy újratenni a droidot. De egy játék profileomat hol lehetne lementeni? A többi játék nem izgat, multimédia pedig SD-n van. Valaki segít rajtam? :O

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz SkiDev #5860 üzenetére

    Egyre rosszabb... Ahogy 300 alá bemegy a szabad RAM onnantól befagy a teló és újraindul jobbik esetben :O Feladom :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Classius #5948 üzenetére

    Naponta sokat játszom - ez igaz - még, mert szerintem suli időben aligha lesz időm ilyenekkel foglalkozni. Jelenleg 2,2 GB van szabadon és 4 játékom van rajta amiből 3 csak a Fruit Ninja, Minion Rush és Turbó Csiga ( ;] ). Programok is airdroid, egy zseblámpa van amit innen a fórumból tettem fel , ES File Explorer, Waze,Viber,Mx Player, Compass (iránytű) és a wake lock detector + GSam battery monitor. Nem tudom kinek mi a tapasztalata a turbó csigával, de talán azt hiszem mióta az van fenn azóta fagy le gyakorlatilag a menüben és játékok közben is. Töltőn nem játszok telefonnal, mert nem lenne kényelmes sem. Mióta nem játszottam le filmet a telón azóta bárhova felteszem tölti. Csak két alkalom volt mikor nem töltötte, pont mind2x filmet néztem. (ugyanazt) Egyébként röviden ott arról volt szó, hogy megnéztem a filmet, majd el kezdtem tekergetni, hogy bírja-e a vas és akkor befagyott a videó lejátszóval együtt. A telefon forró lett és feltettem tölteni, de semmit nem töltött csak akkor mikor kikapcsoltam és lehűlt. Albumképet egyébként sikerült megoldani félig -meddig az MP3Tag programmal (ezúton is köszönöm darvinya-nak), most azzal fogok szenvedni, hogy minden második számhoz ne tegye be ugyanazt a képet, miközben már a meglévő számhoz társítottam külön. Az OFF-os témával meg nem tudok mit kezdeni ha egyszer az aksit nem tudom kivenni a telót meg ki sem tudom kapcsolni, ha ennyire fagyogatós.

    (#5954) jozso1989: nem használok efféle programokat, elég régóta olvasom a fórumot, hogy tudjam nem túl okos dolog használni...

    Bocs a terjedelem miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Tud néha egy-két bugot felmutatni a teló, érdekes. Ma speciel a Playen nézelődtem, lefele görgettem és olyan furcsa színű lett a kijelző. Alul szemcsés világos szürke, a képen itt-ott egy piros-kék csík és besötétült, majd újraindult magától rögtön. Azóta jó o.O . Remélem javítják :DD. Kezdjük egymást megszokni... Üzemidő nálam csak úgy jó,h a STAMINA be van kapcsolva. Kikapcsolva hamarabb lemerül. Kezd kicsit combosodni. Tegnapelőtt 3 óra játék, 5 és negyed óra képernyő és 1 nap 19 óra üzemidő.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz raziel01 #6608 üzenetére

    Az már nekem is feltűnt, hogy szinte olyan hibáim vannak, amikről mások aligha hallottak... Megszoktam... Ha valami nem stimmel vagy megadja magát akkor beküldöm a szervizbe. Nem szeretném az első hónap után, hogy a Sonynál ücsörögjön és visszajöjjön beázással + karcos kijelzővel :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Classius #6613 üzenetére

    Mégis mit tudnék felsorakoztatni hibának?
    Tölteni akkor nem tölt ha nagyon meleg, viszont azon kívül mindig működik.
    Képernyőhiba eddig ma volt egyszer és előhozni nem lehet, nem mindennapi hibaként lép fel, hogy tesztelni tudják.
    Fagyott is már mégis elmúlt 2-3 napra rá magától.
    Egyéb? :F
    Nem tudom.... Ha előállok szülők elé ezzel tuti nem leszek utána már élő fórumtag.

    Egyébként mit kezdenek vele ha valami nem passzol hardveresen? Kicserélik ingyen? Mert, hogy új készüléket aligha kapok. A sarkán is kicsit lejött a festék, nem tudom figyelembe veszik-e? Bár a Szenzoron arról volt szó, hogy külső problémák nem mentesítik a garancia alól a fogyasztót, ha nem befolyásolja a működést... Asszem valahogy így volt.
    darvinya: keresgéltem, de semmit nem találok a garancialapon erről.

    Szerettem volna vele várni míg legalább még1x előjön a hiba / egy hiba ami kicsit komolyabb, így már nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #6616 üzenetére

    És mivel vigyem be? Mit soroljak el, hogy mi a baja?

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sasal1ty #6627 üzenetére

    Akkor kissé megnyugodtam, hogy nem annyira egyedi az eset. :R

    jozso1989: Egyelőre nem csináltam még vele semmit, de lehet megpróbálok egy újrahúzást / szoftver javítást. Meg reménykedem, hogy hátha megjön az új T-s update egyszer és orvosolja vagy mit tudom én.

    Addig nem fogok akkor sem bepánikolni míg 1x random előjött és annyi. Ha minden bajommal a T-nél végeztem volna, akkor telefont alig használtam volna és már tarthatnék ott, hogy adják az újat :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz LallerHUN #6830 üzenetére

    Wakelock detector, meg használom mellette a GSam Battery-t... :)) Egyébként tényleg jó program... Segítségével jobban bírja telefon már :DD

    Apropó... Ha win 7 nem ismeri fel semennyire a telefont lehet valamit kezdeni vele? Nem éppen működik fényesen az USB aljzat a gépen, de a telefont érzékeli mivel tölti. Azonban se kép se hang és nem csinál semmit, nem ajánlja fel, hogy látható legyen a telefonom. PCC sem látja. Azt írta nem jó az illesztőprogram vagy mi... Megpróbálta magának Hibakeresés után újrarakni, de semmi. Majd nyomtam egy illesztő törlését (mint haladóként :U ) - mondom majd visszateszi magának , de változatlan, csak tölti. Teendő? :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    22.093 pont antutuban :C . Toppos tényleg a telefon :DD. Elsőnél nálam is újraindult :)). Érdekes az új antutu, bár elég zavaros lesz a leendő vásárlóknak, mikor az antutu-ra is alapoz kissé, hogy azért mégis egy régebbivel hasonlítják össze ahol 2/3 pontot kap.... Megnézik az SP-t pl a maga kis 16 ezrével vagy a Z-t 20 ezerrel, a mostani tesztekben meg lesz egy kétmagos 22 ezer és rögtön mennyivel "jobb" a kis kétmagos Samu mint a Z ;]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák