Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Nem vagyok én se totál képben az android ram használatával, de attól, hogy 1 GB ram-ből csak 300at jelez szabadnak, nincs baj. Mivel van bőven ram a gépben, ezért pakolja oda a gép az appokat, hogy háttérben menjenek, illetve gyorsan vissza tudj váltani, ne zárja be. De ha belefut valamibe ami sok memóriát eszik, akkor be fogja zárni a felesleget, szóval ne aggódjatok miatta. Ha szeretnétek valami jó nagy számot látni ott, majd egy custom romot felraktok és csupasz androidon 0 appal gyönyörködhettek benne. Addig amíg nincs valós hátránya addig örüljetek neki :D Nekem többet ér az, hogy egyik programból másikba ugrok töltés nélkül majd vissza, mint hogy 500 MB-ot jelezzen szabadnak. Azért van a ram, hogy megtöltse, nem?

    Na de ez hosszú lett, pár napja valaki kérdezte, mennyi az antutu részletesen, tessék:

    CPU: 5708
    RAM: 2631
    GPU: 6604
    I/O: 903

    Total: 15846

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák