Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bkrisz9 #7896 üzenetére

    Annyira durva szerencsére nekem még nem volt. Na mindegy, akkor majd elviszem, ha nem lesz nagy szükségem a telefonra. Bár olyan nem igazán szokott lenni. :P

    Megtaláltam a mentést, kitöröltem és felszabadult 8-900 mega hely. Plusz rájöttem, hogy a kedves Instagram és a Snapchat a belső memóriát töltögeti az eddig megtekintett videókkal, plusz kitöröltem más app-oknak a cache-ét, így még 2-300 mega szabad lett. Utána lett hely az alkalmazásoknak, szóval nem teljesen úgy van a felosztás, ahogy te mondtad. Addig oké, hogy 2 GB van a rendszernek, meg 2 GB az alkalmazásoknak, de az a 4 GB-os tárhely, amit ő Internal Storage-nak hív, megegyezik azzal a tárhellyel, ahová a képek-zenék-videók-stb mennek. De sok alkalmazást kettéoszt, egyszerre a Phone Memory-ban (2 GB) is foglalnak helyet, meg az Internal Storage-ban is. Szóval bonyolult. Köszi a választ egyébként! :R

    Bocs, az offért, de úgy sem ír már senki sem ebbe a témába: Lehetséges, hogy hamarosan bekerül egy M2 a családba. De nem az enyém lesz, édesanyám W595-ösét nyugdíjazzuk. :D LG G2 mini, Samsung Ace 4 vagy Grand Prime volt a másik 3 jelölt. Én ezt ajánlottam neki, mert a többiről hiányzik az értesítési LED, meg szerintem a Sony kezelőfelülete sokkal barátságosabb (főleg olyasvalakinek, aki most tanulja majd az Androidot). Majdnem engem is elkapott a vásárlási láz, de végül arra jutottam, hogy kibírom még ezzel a telefonnal fél vagy inkább 1 évig. Azért remélem nem hagy majd cserben a főiskolán, most még nagyjából elviselem, hogy ilyen lassú néha, meg hogy crashelgetnek az alkalmazások.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák