Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobo911

    csendes tag

    A minap meglepetten vettem észre hogy hiába van mekapcsolva az NFC vevőm a telefonon (sola), mégsem ismeri fel sem a piros sem a fekete tag-et.
    Bementem a Westendben lévő Sony márkaboltba és a kezemben tartva a smart tag-eket elmondtam az eladónak hogy valami baj van az NFC-vel.
    Ekkor ő közölte velem hogy még nem is hallottak erről a technológiáról. (ezt eléggé nevetségesnek tartom)
    Egyszóval az úriember hátra ment beszélt egy kollégával majd visszajött és elgagyogott valami sablon szöveget. Megkértem, hagy vigyem oda a smart tageket egy a boltban kiállított készülékhez, hogy megbizonyosodjak a telefonommal van e baj vagy a smart tagekkel.
    Sajnos beigazolódott a problémám, mivel a kiállított Sony sola-hoz fel tudtam csatlakoztatni mindkét smart tag-et.
    Kérdésem az lenne mivel a boltban semmilyen kérdést nem mertem fel tenni hogy van olyan alkalmazás ami kiütheti az NFC antennát? Pl (task killer vagy ilyesmi)

    A másik tud valaki olyan sony márkaboltot ahol a dolgozók már tudják mi az az NFC?
    (ha jól tudom már 2 éve létezik az NFC)

    Sola GB. 2.3.7

Új hozzászólás Aktív témák