Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nilsz1988

    újonc

    válasz k850 #13278 üzenetére

    idegesít pl hogy nem tudok beállítani sms-hangnak azt amit akarok mert nem engedi, a főzött rom-okkal tovább bírta a telefonom aksija. nem volt benne ennyi felesleges app amit nem is használok. egyszer akarom megcsinálni hogy használható legyen a telefonom. De egyre sanszosabb a dolog, hogy iOS-lesz belőle megint mert ez rettenet. Az android sosem lesz megbízható? mindig le fog fagyni? miért nem tudom felvenni a telefont nap végén, csak újra indítás után? miért dobál ki magától app-okból? ezt nem értem. lehet tényleg trágya az egész? ha nem törtem volna össze az almás nokiám eszembe se jutott volna android. de bíztam benne ez nem lesz annyira szar mint régen :( De köszönöm szépen a segítséget :) megtudtuk, hogy Androidos telefon azoknak jó akik szeretnek vele szüttyögni és a lehetetlenről ábrándoznak egyszer talán még jó is lehet. Szarból várat építeni? Ez a rendszer számomra a napi kötelezőket sem tudja teljesíteni. a hívás fogadáson kívül ami szerintem egy eléggé elvárható dolog lenne, nem ébreszt az ébresztő pedig be van állítva és random nem ébreszt. Nem értem de biztos én vagyok a @ fej hogy segítséget akartam kérni és tanácsokat. Biztos ti is ennyi kedves szó kíséretében tanultátok meg ezeket ;)
    Még egyszer nagyon köszönöm a kedvességet és a segítő készséget :) További szép estét.

Új hozzászólás Aktív témák