Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emerzee

    aktív tag

    válasz #38464487 #304 üzenetére

    Szerintem nagyot álmodtál (nem leszólás, mert én is álmodom ilyenről, de csak álom marad). Az alsó, kategória mindenben (alaplap, telefon, tablet, tv, tvkártya stb...), kap néhány frissítést (max. 3-5), amik semmit lényegeset nem javítanak, és valószínűleg már a készülék elkészültekor kész voltak, csak még nem lettek publikálva, és ennyi. Sajnos ezt az utóbbi évek tapasztalatából mondom. Nem volt se pénzem, se igényem komolyabb készülékekre.(illetve, lett volna, de amik az igazán használhatóak lettek volna, azok köszönőviszonyban sem voltak a pénztárcámmal). Volt hoszabb-rövidebb ideig néhány alaplapom. No persze a frissítés, abból állt, hogy a biost állítgatták az újabb procikhoz. Egyébként semmilyen driver, csak a hang. (Gondolom, elsőre sikerült megírni tökéletesre minden drivert, ezért sípolt az alaplap.) Asus memo pad hd7 tablet: másfél év alatt 2 frissítés, egyik se csinált semmit, cfw nem is készült végül rá, pedig best buy volt a maga idejében. Alca ot995: Telefonra volt frissítés custom rom személyében. A samsung is tesz az alsó kategóriára, de ott nagy hagyományai vannak a cfw-nek. De ez a sony telefon annyira alsókategória, hogy szerintem nem lesz rá semmi. A mostani frissítés valakinek azon kívül, hogy "mintha erősebb lenne a hang", javított valami lényegest? Nálam 3 nagy csalódás volt az elmúlt években: Asus, Gigabyte, Sony. Az alsóbb kategóriára tesznek magasról. Az alca viszont kellemes csalódás volt, mert bár frissítés nem volt, a készülék minősége nagyon jó, attól független, hogy akkoriban még "kezdő" cég volt a piacon. A samunak legalább strapabíróak a készülékei, ezt elismerem. A sony a hátlappal, már kétségeket ébreszt.
    Tudom, egy készülékspecifikus fórumban nem illik az adott készüléket fikázni, így gondolják sokan. De felesleges hiú ábrándokat kergetni. Minden készüléknek vannak hibái, ezekkel kénytelenek vagyunk együtt élni, és bár próbálunk szemet hunyni felettük, attól még reálisan nézve, azok ott vannak, és hibák.

    emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

Új hozzászólás Aktív témák