Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    imádom, hogy még több mikrofon, még fejlettebb hw és fw, de telefonálás közben még mindig erősen kifogásolható a hangminőség (köszi a mikrofon tesztet, Dani, hasznos & tanulságos!) Én úgy vélem, hogy az emberek túlnyomó többsége a telefonjával használ egy ilyen eszközt, és a bejövő hívásokat is ezzel szeretné kezelné, és jellemzően nem otthon, egy steril környezetben. Ebből kifolyólag azt gondolnám, hogy több, mint 90%-uknál ez egy kiemelten fontos szempont. Hogy lehet az, hogy zajos környezetben a hang mégsem igazán kóser a világ egyik legjobbjának kikiáltott ANC-s fejhallgatójának legújabb változatán (sem)?
    Én magam nem próbáltam, de szinte az összes teszt, amit olvastam az elődről (meg a két generációval korábbi modellről), kitért arra, hogy nem fasza a hang, nem mindig lehet tisztán érteni a viselő beszédét.
    Idén éreztem először, hogy én talán végleg elkötelezem magam a vezetékes fejhallgatók mellett.

    Pötyi:
    annyit tennék hozzá, hogy az általam olvasott vélemények szerint kábellel, kikapcsolt állapotban a hangminőség kategóriákat zuhan, ami ha igaz, elég szomorú

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák