Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    Eagl3: Már egyszer leírtam Neked, de itt van újra:

    Az android-ban gyárilag nincs fájlkezelő, amit használni tudnál. Ahhoz, hogy tudj mappákat csinálni, szedj le a Market-ről egy fájlkezelőt (pl. Astro vagy ES File Explorer), install és kész, használható. Utána kapcsold össze a telefont a számítógéppel, és látni fogod az SD kártya tartalmát. Oda csinálj egy Private mappát (vagy olyan nevűt, amilyet akarsz), és azon belül legyen a Programok mappa, aztán oda bele minden apk-t, ez a legegyszerűbb. Ha új progit telepítek kártyáról, akkor a Programok mappában csinálok egy Új nevű mappát, és onnan telepítem, aztán ha megvan, az Új-ból átteszem a simába, törlöm az Új nevű mappát, és kész. Így nem keverem össze, hogy melyik van meg és melyik nincs, bár a telepítésnél ez úgyis kiderül, de így gyorsabb. ZUGINAK MÁS VÉLEMÉNYE VAN!!! Többiek hogy csinálják? Leírnátok?

    Boogie84: Látom, nagyon sürgős lett a dolog :DD

    Zugi: Miért a gyökérkönyvtárba tegye? Ha feltelepíti, akkor úgyis saját helyére teszi a telefon, és akkor nehezebb neki megtalálni. Nem kekeckedni akarok, csak kérdezem. Ha backup-olok, akkor is csinál egy saját mappát az Astro, és odatesz minden backup progit. Más. A csengőhangjaiddal kapcsolatban: Ne haragudj, nekem egyik sem csinált ilyet, csak kipróbált, nálam hibátlanul működő progit töltöttem fel Nektek. Nem tudom, mi lehet a gond. Nem lehetséges, hogy összeakadt valamivel? Vagy ez hülyeség?

    Makesz1989: Este megint megkísérelem, és akkor leírom.

Új hozzászólás Aktív témák