Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz benfolds #14138 üzenetére

    "optimista vagy, hogy bízol benne, hogy kibírja a telefon november-decemberig"
    Semmi baja nem volt eddig. Hibátlanul teszi a dolgát. Miért ne lennék optimista? :)
    "nem rossz ez az alpha, az ára is egész tűrhető (mondjuk azt a 100 ezret én is inkább másra költeném)"
    Nekem 100e egy telefonért bőven a tűréshatáron túl van. Egyszerűen nincs számomra akkora használati értéke.
    "amúgy jól érzékelem, hogy a szolgáltatók már nem a kedvező telefon árakkal akarják az ügyfeleket magukhoz csábítani?"
    A Telekom kb. három éve nem ad szinte semmilyen kedvezményt az árból 3-4000 Ft-os díjcsomagokra. 8-10 ezer/hó fölött lehet értékelhető kedvezményt találni. Az hogy mióta vagy náluk (hűségidő, arany, platina szint) pedig már régóta nem ér semmit. Olcsóbb díjcsomagnál az egyetlen előny a részletfizetési lehetőség, de az is inkább csak akkor, ha olyan telefont veszel náluk, amiket függetlenül árulnak (pl. Sony Z1c, z3c).
    Többször néztem az elmúlt években a másik két szolgáltatót is, de hasonló tendenciát tapasztaltam.

Új hozzászólás Aktív témák