Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz tomy86 #14137 üzenetére

    optimista vagy, hogy bízol benne, hogy kibírja a telefon november-decemberig. :)
    mondjuk tavaly kora ősszel nekem is azt mondták a szervizben, hogy az utolsókat rúgja a telefon hangchipje, és adjam el, de azóta csak két-három alkalommal fordult elő, hogy olyan szinten elhalkult a telefon hangja beszélgetéskor, hogy alig lehetett érteni. de fel vagyok rá készülve, hogy bármelyik nap el kell tőle búcsúznom. annyira már nem sajnálnám, be is lassult, amióta mindent a memóriakártyáról futtatok, csak hát igen, az a kérdés, hogy mi legyen helyette. vártam, hogy majd haverom felajánlja a htc one-ját (m7), de egyelőre túlságosan meg van vele elégedve, pedig az a telefon is már két éves. az sem az én malmomra hajtja a vizet, hogy a htc az m7-re is kihozta a napokban a legújabb frissítését (+ korábban a lollipopit is).
    nem rossz ez az alpha, az ára is egész tűrhető (mondjuk azt a 100 ezret én is inkább másra költeném), viszont nekem designra még ez sem az igazi, a sony-k és a htc-k jobban tetszenek, sőt, szerintem már a huawei is szebb telefonokat csinál. amúgy jól érzékelem, hogy a szolgáltatók már nem a kedvező telefon árakkal akarják az ügyfeleket magukhoz csábítani? mintha tavaly ősszel gyorsult volna fel ez a folyamat. át akarok menni a vodafone-hoz, mert ugyanazért a pénzért sokkal többet lehet náluk beszélni, mint a telenornál, nézegettem is az m2 aqua-t, de mivel kilátásban volt a htc one, nem vettem meg. akkor 35-ért kínálták go csomag mellé, amikor utoljára néztem, akkor meg már 55 volt, de a telenornál is alig olcsóbbak már a telefonok a 3-5000 ft-os előfizetések mellé, mint kártyafüggetlenül. mondjuk engem nem zavar ez a tendencia, inkább a percdíjak legyenek alacsonyak, úgyis szívesebben veszek kártyafüggetlen telefont.

Új hozzászólás Aktív témák