Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjonino

    tag

    válasz fpatrik17 #842 üzenetére

    Az ilyen hozzászólásokért olvasom eme topic-ot. Bár elfogult egy pöttyet, de én is az vagyok már. Annyira felspangolt az írásod, hogy most akarom, de rögtön. Mindenképpen a T-nél veszem meg, és sajnos ott csak QWERTY-el adják jelenleg. Nekem úgy látszik ez lett a vesszőparipám. :)
    Ahogy nézegettem a neten szerintem Vodánál árult készülékek QWERTZ-esek. Tehát várok. Még sosem tettem olyat, hogy ne az árcsökkenés miatt várjak. Árban a T-nél 2 éves lekötéssel webshop kedvezménnyel csak nekem 45-ért odaadják. Hát ezért várok a T-re, függetlenül ennyiért 1 év múlva kapnám csak meg.

    Ja, még valami.
    5 éves butafonomat készülök lecserélni erre, mert úgy érzem, hogy ezzel a készülékkel akkorát gurított a SE, hogy meg kell lépnem. A dolog pikantériája az, hogy másfél hónapja jelentettem otthon ki kategórikusan, hogy nekem sosem lesz okostelefonom, mert egyszerűen nincs rá szükségem. (Tanulság: soha ne mondd, hogy soha :)
    Most sincs rá szükségem, mert a munkahelyemen van gép előttem, otthon is, és a kettő elég közel van egymáshoz. De ahogy a reklám is mondja:
    - Egyáltalán szüksége van erre az autóra?
    - Nincs, de kell nekem!
    :DD

Új hozzászólás Aktív témák