Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpatrik17

    senior tag

    Üdv!

    Egy kis infot, ami talán segít, az üzenet végére rejtettem, de addig lapozd, illetve lapozza át aki ráér ;]

    Motorola Milestone tulaj vagyok, és mindennél jobban szeretett telefonom utódját látom eme kis kincsben. Kicsit off, de elmondom, és bocsánat érte: A milestone-nak 3 hibája van, ebből az első alapból Motorola probléma, ezért adják olcsóbban az amúgy mostanában igen jóra sikerült telefonjaikat lásd pl: Defy... Az első, a mobilcégre kompletten igaz a szoftveres és szervíz support hiány, 2. a kevés RAM, 3. és nagyon halvány kijelző, amit napon tuti nem látni.

    Nos ez a kis kópé jelentené a mentsvárat, illetve méretben is nagy plusz a mini pro-nak, mert hát én állandóan mozgásban vagyok, és én nem hordok egyetemistaként töketlen övcsipeszeket, meg hasonló cígelő bugyikat, érdekesen is néznék ki vele :)
    És hát ennyi pénzért ilyen ketyerét.. Gyerekek.. Kb. 50 telefonom volt eddig, de lehet keveset mondok. Amit akartam kipróbáltam édasanyám telefonboltja révén, de EZ a teló ULTRAGIGABESTBUY. Aki nem ezt mondja az vagy hazudik, vagy nem ismeri a piacot :D

    Tőlem aztán cicceghet meg nyávoghat is a felvétel, ennyi pénzért összességében értékesebb készüléket senki nem talál, aki meg igen annak én küldök egy rekesz sört vagy mellplasztikát vagy tudomisén :W . Mindenhol vannak kompromisszumok, és tökéletes, megsúgom mindenkinek, NEM LÉTEZIK, erre külön ügyelnek amúgy, hogy a tökélyt mindig csak súrolják, és a tökéletes, álomketyere csak ábránd legyen..

    A kamerát nem értem miért szidják... Már nem azért, de igen sok ketyerét fogdostam már, és semmi gondot nem vélek felfedezni a készített képeken más készülékekhez, főleg androidos 5-8 megapixeles teflonokhoz képest.. Most senki ne jöjjön nekem Nokia v. régi Cybershot-os telefonokkal, az más tészta.. Akinek ezért kell telefon, hogy digitális fényképezőként működjön, az ne vegyen ilyet, vagy ha igen, és ezt okostelefonban keresi, akkor az szorozza meg 2-vel az árat, és lehet rájön később, h ennyi felár nem ér annyi plusz jólétet :)

    Ez a telefon nem más mint a mai technika majdnem legjavának az összesűrítése egy aprócska ékszerdobozba, kivételes minőségben, barátságos áron, irreálisan kevés kompromisszummal. Aki tudja és ismeri az androidot és ki is tudja használni, az nem fog ilyen "apróságokon" variálni ennyi pénzért!! Ez tuti.. Szóval aki hisztizik, az vegyen "jó" kis Symbian-t, ami az én szememben finoman hulladék amióta létezik főleg mióta van "Almás" telefon és Android, vagy vegyen méregdrága Windows illetve Apple készüléket. És megbocsásson mindenki akit ezzel megbántok, de ár/érték arányban mozdítható méretben, illetve szerintem még a méret figyelmen kívül hagyásával is kijelenthető, hogy ettől jobb jelenleg a piacon nincs, és szerintem egy ideig nem is lesz, hacsak valamelyik gyártó észhez nem tér és összeszurkol valami olyan készüléket, ami lebírkózza a mini pro-t (félreértések végett még egyszer leírom ide, hogy ez arra vonatkozik, aki tudja mifán terem az okostelefon!)... Aki nem tudja, az meg vagy úgyse vesz ilyet..

    Bocsánat h hosszú lett, de szerintem nem hülyeség amit leírtam, és szeretem ha őszintén visszaszólnak, vagy rábólintanak a szavamra, szóval hajrá! ;)

    És végül az ígért info: Láttam itt felvetődött a nyomógombokkal való ékezetezés. Nekem Milestone-on Anysoftkeyboard+magyar kiegészítő van fennt, és ugy gépelek a telefonnal ékezetesen, hogy laptopon nem bírok olyan sebességgel (értsd: Számítógépes bill kiosztáson világ életemben ékezet nélkül írtam, és így az ékezeteket keverem még mindig.. De ékezet nélkül tudok írni úgy is hogy nem látom a klaviatúrát, és mégis gyorsan pötyögök..
    Most jön a nagy plusz az Anysoft proginak, mert ugyebár ez ha septiben megbököd egymás után kétszer a gombocskát, akkor hoppáá ékezetes lesz ( ha "Ő" betűt keresel értelem szerűen 4 gyors nyomás "O"-ra, lehet furcsán hangzik, de hatalmas találmány, és úgy írok vele mint gépállat! :DD 90% hogy müxik Mini Pro-nál is :)

    Tisztelet!

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák