Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpatrik17

    senior tag

    válasz benjonino #848 üzenetére

    Félreértettél :) Én aztán nem vagyok elfogult..
    az utolsó sony ericssonom a k750i volt, mikor még nagypályás teló volt! :D
    Meg egyszer 2 hétig egy w580i... Szóval az elmúlt jóópár évben nem nagyon voltam SE párti, és bocs, de szerintem semmi értelmes telefont nem csináltak egy-két kivétellel, ami meg talán ért valamit, azt meg fele annyiért megvettem más telefongyártó cégnél.
    Nagy húzás volt nekik ez az androidos "Xperianarchy" :D Felfigyeltem pár telkójukra, de ami télleg olyat szól, hogy én is megmarkolom rá a tökömet az ez a kis drágaság...
    Ez most levett a lábamról, és elbújhat mellette.. jajj sokminden :C

    És hamár itt tartunk, én ezzel fogom használni.., lessétek meg :) (nekem a Classic barna lesz, ez a linkben nem tetszik :D ) [mbw-150] Nem mai cucc, de a lényeg h végre lement az ára és 13k-ért megdobnak vele... Viccelsz?? Bloetoothos órát ilyen funkciókkal ennyiért?? És FOSSIL.. Ilyen márkájú a mostani órám is, amit akcióban 30 ropiért vettem. :( Bocsi a pici offért, de lehet mást is érdekel ;P

    Lehet az írásból nem jött le, még nekem sincs meg, de olvastam, láttam, kutakodtam, valamint mérlegeltem meglévő tudásom mellé, és így az eredmény INSTANT buy lesz, csak szeptemberben jár le az előfizum, aztán új csomaggal aláírok megin a vodánál :)
    Köszi SE, újra dúl a láv, csak legyen már meg! :W

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák