Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsike81

    aktív tag

    Sziasztok. MA megvettem a tmobilnál a minit. Szuper, gyors, és addig nyomkodtam, hogy lemerül. tartozékok . 2 gb micro sd kártya, füles, töltő, adatkábel. Hátlapot, fóliát nem tartalmaz. Kis tasak. kijelző nem volt a készüléken. A készülék fekete színű. Nagyon gyors, szép képeket csinál. Azt vettem észre, hogy csinál egy képet, és utána kitörlöm, akkor homályosan ott marad a kamera nézetben a kép, amíg újra nem indítom a kamerát. Ez nem szoftver hiba, hisz ugyanezt csinálja videó felvételnél is. A video felvételnél nincs ciripelő hang. A készülék fekete színű. Két év előfizetéssel vettem 39890 Ft havi törlesztés 2650 Ft körül van. Spec csomagban van. Webshop 5 % kedvezmény. Nekem enynyit megért egy ilyen teló, hisz nagyon gyors. Ha mindig várnék, akkor várhatnék, hogy essen le az ára, vagy jöjjön ki egy uj készülék, hisz mindeig lesznek uj készülékek, és a műszaki cikkeken csak bukni lehet, amit tudomául kell venni.

    kérem a segítségeteket abban., hogy a mini készüléknek a két szélső érintő gombja világit -e , mert nekem nem világit, lehet hogy beállítás kell, de nem tudom, hogy hol kell beállítani a gombok világítását. Tudomásom szerint a mini pronak a két szélső gombja világít. Hiába kérdeztem a tmobilt, és a Sony ericssont, fingjuk sem volt róla, és csak most hallottak a készülékről. Hihetetlen, hogy a gyártó munkatársai ennyire nincsenek képben, és nem figyelnek a termékek megjelenésére.

    Még annyit, hogy ha valaki az sd kártyáról programot akar feltelepíteni mindenképp kell az file manager program, mert maga a készülék a programot nem látja az sd kártyán. A navit még nem tudtam kipróbálni, mert nyüstöltem, és lemerült a készülék. Minden szinkronizációt megcsináltam a készüléken, nem nagy tudomány, csak hozzá kell szokni. Ami fura, hogy csak a 4 sarokban lévő ikonok közül a két felső, és a bal alsó sarokba lehet parancs ikonokat elhelyezni. Ha felülről lehúzom a képernyőt, akkor ott nincs a gps, wifi,stb. mint a galaxy készülékeknél.Ezeket a parancsikonokat csak a kezdő képernyőre lehet kitenni. Nagyon gyors, és gyorsan egyszerűen szinkronizál. Nem fagy, nem lassul. Arra sem tudtam rájönni, hogy a kezdő képernyők számát hogyan tudom növelni, csökkenteni. Alapból 5 kezdő képernyő van, amit jobbra tolva lehet egymást váltogatni.

    Várom válaszotokat!

    További jó mobilozást.

    Hajrá Sony Ericsson.
    Várom válaszotokat!

Új hozzászólás Aktív témák