Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Helló! 1hete vettem meg a Live with walkman telómat, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A kérdésem az lenne csak, hogy megéri-e ICS-re frissíteni? Menjek a t-mobilba vagy magam csináljam? Mennyibe kerül? Esetleg használt gsmben olcsóbb lenne? És megérné egyáltalán 2.3.4-ről 4.0-ra frissíteni? Mivel ebben ,,csak" egy 1magos 1ghz-es proci van, nem tudom nem akadna-e az ICS, nem tudom pontosan de úgy tudom hogy nagyobb a hardverigénye mint a Gingerbreadnek.... ÉS mondjuk nem lenne jó ha a játékok lassabban futnának illetve böngészőnél a zoomolás belassulna. De azt is hallottam, hogy az ICS gyorsabb, de főleg a 2magos procik támogatása miatt, szóval ha vki tudna segíteni abban, hogy megéri-e nekem az ICS vagy sem. Elvileg az android 2.3.7 óta az aksival jobban bánik, az fontos lenne, szóval az ICS.vel is kevesebbet fogyaszthat a telóm+újabb progik is működnének, de nem tudom hogy elég-e a hardver a 4.0-hoz

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák