Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erzsi78

    tag

    válasz Bog #14 üzenetére

    Ilyen modellekkel járatja le önmagát az SE. Szerencsére a Sony a kompakt gépeket komolyan veszi, így arra nincs sok hatással talán. Ez a telefon csak játékszer. Ha valaki homályos emlékeket akar, vegyen ilyet. A többi jegyezze meg, hogy a SE hülyének nézi a vásárlókat és ezen nem is óhajt változtatni. :)

  • Jadro

    veterán

    válasz Bog #14 üzenetére

    Lehet hogy ezen a reszelés kevés lesz. Ki kellene cserélni.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

  • tomcs

    őstag

    válasz Bog #14 üzenetére

    csak az a baj, hogy hova reszeljenek. javithatnak az autofokuszon, es akkor kevesbe lesz eletlen, kicsit megoptimalizalhatjak es csinalhatnak szebb szineket, talan meg a zajszuro algoritmust is megpiszkalhatjak, hogy kevesebb reszletet nezzen zajnak, de a kepeken szerintem az latszik, hogy az optika szar ugy ahogy van, pl kromatikus aberraciot nem nagyon szokas szoftveresen javitani. k750-k800 optikajara azt mondtanam, hogy amit ebbol a meretbol ki lehetett akkor hozni azt tudta, es osszessegeben is elfogadhato volt. fenykepezos viszonylatban azt szoktak mondogatni, hogy az optika merete kb felso korlat a kep minosegere, pici optikaban rendkivul nehez nagyot alakitani.

    Ennek fenyeben nagyon furcsa, hogy kifejezetten fenykepezesre szant csucsmodellbe beleraknak egy ilyen gombostu-optikat. ha ez lenne a masod-cybershot akkor azt mondanam egye fene, legyen teljes a modellpaletta, de ez csucsmodellnek egyszeruen keves. en arra szamitottam, hogy volt vmi japan sonyericsson hir, annak a prizmas optikajat latjuk viszont egy xenon vakuval, az lenne cybershot csucsmodell, ez - lehet hogy onmagaban annyira nem is szornyu - de nem az. Remelem azert majd valamikor kihoznak egy olyat, mert azert k800 sem tart orokke :)

  • Athos07

    senior tag

    válasz Bog #14 üzenetére

    És erre a reményre fel volt olyan ömlengő a teszt eleje? Mert ha nem tudnám, hogy mobilarénát olvasok, kapásból lefizetésre gyanakodnék amikor összevetem a kamerás oldalon írottakat az első oldalon írottakkal, hogy milyen "jól hangzik" a szájbersót név, és hogy milyen rosszul az ultra... (persze nem gyanakszom, de mindenképpen érdekes).

    Ez a telefon már ránézésre halott volt "csúcskamerásnak" még a k850-hez képest is.. de így teszt alapján még romlott is a helyzet. Ez szerintem még annyira sem érdemes a kamerás vonalhoz mint a k550. Hogy hogy fogja ez a szerencsétlen megállni a helyét a sokkal olcsóbb és okosabb 6220c ellen pl. meg sem próbálom elképzelni.

    És látva azt, ahogy éppen a minap leszerepelt a "csúcswalkman" a "közepes és rosszul hangzó ixpresszmúzik" ellen (ITT), tovább is értetlenkednék, de nem teszem, mert aki tartja valamire Eldarék tesztjeit már egy éve is kábé ugyanezt az eredményt láthatta a w950-n91 tesztben is (zenevisszajátszás minőségében persze).

    Csak szeretném látni az elfogult walman- és cybershot-hívőket, ahogy legalább elgondolkodnak... ;)

    [ Szerkesztve ]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Atlantis

    veterán

    válasz Bog #14 üzenetére

    Nem fognak...Én k850 képein sem veszek észre javulást az új szoftokkal, namost lehet velem van a baj, nem is értek különösebben ehhez. Mondjuk nekem bőven elég, amit az tud, hirtelen fényképezésre megfelel.

    Csak a billentyűzetét irigylem, semmi másért nem adnám érte a k850-est. Vékonyabb, de hosszabb és szélesebb. A széthuzigálás sem tetszik, bár a k850 maszatolós lencsevédője sem valami jól kitalált megoldás. Kijelző is kisebb...szóval már csak a G900-ban bízhat a SE, mert ez biza visszalépés.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák