Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Külsőre az én szememben olyan ez a mobil mint egy optikai tuningon átesett K770.ami nem baj mert az is szép ez meg így természetesen még szebb.mostanában az SE jön ki messze a legszebb telefonokkal.na ennyi volt dícséretes dolog.
    a kamera nem rossz hanem katasztrófális...ennél tuti jobb lesz ez kétségtelen de a K850 azért jobb volt az első szofttal.és arra is kijött már pár frissítés és még mindig elég gyenge bőven elverik a Samsungok meg Nokiák, az LG meg egy szinten van vele,bár abból ahogy néztem egy ügyes kezű ember többet ki tud hozni szóval még annál is rosszabb egy kicsivel.
    itt az új LED.ahogy várható volt nem ér fel a xenon vakuval.hiába új fejlesztés meg a többi béna duma.video: amikor már tényleg kezd átlagos lenni a VGA video a felsőkategóriás telefonokban(Megint a nagyok: Samsung LG Nokia) akkor az SE hatalmasat előre lépve általánossá teszi a QVGA felbontást.szánalom.
    a kijelző parányi mérete is nevetséges.
    a frissítések során bztos javulgat majd a cucc, a képminőség jobb lesz, de csodát akkor sem érdemes várni lásd K850 képei a mai napig...és ez egyébként is csak egy dolog az ezernyi hibából és hiányosságból amiket nem lehet frissítés során javítani.
    a cikk végét nem értem, miért kéne köveket dobálni a plecsni hiánya miatt hiszen ez egy olyan készülék ami a saját kategóriájában esélytelen lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák