Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz mrhitoshi #217 üzenetére

    Nem akarnak gondolkodni, és nem akarják továbbgondolni az érveidet sem, pedig abban is van valami, hogy az is az Android ellen szólt, hogy Nokia óvja a saját szabadalmait. (ismerve a szabadalmi perek végkifejleteit).

    Észérvet senki nem tudott felhozni azokra, amit én is leírtam korábbi hsz.-ekben, senki nem értette meg a feltőkítés kérdését, csak mantrázzák, hogy az Android mennyivel jobb, de piaci folyamatok mögé semelyik nem akar betekinteni, vagy ezeket megérteni. A súlyos leépítések mögött sem azt látják amit valójában jelentenek - racionalizálás, szerkezeti átalakítások, kiszervezések -, mert valószínű egyikőjüknek sem kellett még felelős pozícióban valamiről döntenie. Az első irónikus beszólásom után is egy 17 éves, élettapasztalattól duzzadó, a témában jártas szakember hajtott el a picsába.

    Nem vagyok WP7 fan, se iOS fan, de droid hater sem, van droidom, volt is, és ha az élet úgy hozza, újra lesz is. Azzal viszont végképp tele az ember töke, hogy észérvek helyett mantráznak egyesek mint egy bedrogozott mandarin.

    Egy dolgot megmutatnék, derítsétek ki, hogy mikor is kezdett el zuhanni igazán a Nokia - a tisztán látás kedvéért: Microsofttal való együttműködés bejelentése 2011 februárjában történt. Erről ennyit.

    Szerk.: részemről akkor folytatom, ha van érdemi észérveken alapuló vita.

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák