Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SlyChocolate

    senior tag

    válasz Torry #32392 üzenetére

    Azért azt is írd már meg neki, hogy a wave-ben is 512Mega a RAM.
    Amit persze a GPU val közösen használ a CPU meg persze azt is, hogy ez nem droid.
    Itt ha bezársz egy programot az be is van zárva!
    És nem nem molyol még órákat a RAM-ban mint a droid esetében.
    Sajnos az Androidnak semennyi RAM nem elég...
    Meg persze azt is írd már meg Neki létszi, hogy a Samsund Apps-re kicsi az esélye, hogy fertőzött alkalmazás kerüljön fel mint minap a droid marketbe!
    Köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Torry #32392 üzenetére

    A főzött romokon van a hangsúly. Badán nem hiszem, hogy kellene valamit is csinálni azon, kívül hogy felrakod az FW-t. Felrakod és csókolom megy szépen. Játékok terén meg szerintem jól áll a bada. Főleg, hogy erős vas van a Wave-ben, már akinek ez számít. Lehet nincs annyira sok, de ami van (és itt most a minőségikről beszélek) azokkal nincs baj. Szép grafika, jó játékélmény. :) Nekem kb 2-2,5 hónap alatt ez jön le. Eddig nem bántam meg, hogy Wave-t vettem, nem pedig valami olcsóbb kategóriás Android valamit. Akármennyire is jobb maga az Android oprendszer, a telefon kategóriája mindent behatárol. Ez az egyik buktatója szerintem az Android-nak.

    Az meg a másik, amit (#32395) SlyChocolate is írt, hogy Samsung keményen ellenőrzi mi megy fel az apps-ra, lehet túlságosan is, de az már az ő hibájuk. :U

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Aktív témák