Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Kapanyél #7700 üzenetére

    Neked akkor sima telefont kellett volna venned, nem Wave-et. :U Én is leginkább üzletre használom a telefont (hívás,sms,email), de ezek mellett használom sokat multimédiára is.
    A telefonkönyves problémádat nem értem teljesen. :U
    Én sosem használom a keresőt, hanem a jobb oldali betü csúszkát használom 99% pontossággal. Ennél gyorsabb nincs. A fontosabb, és gyakrabban hívott neveket pedig a kedvencekbe másoltam. Sms-t baromi gyorsan írok vele, és általában ékezetek nélkül. Senki sem analfabéta akinek írok, és el tudja olvasni ékezetek nélkül is. A lényege számomra hogy gyorsan megírom. Eddig még senki se panaszkodott az ékezetek nélküli sms-ekre. :U
    Szóval lehet ott a gond, hogy kicsit gyakorolni kellene a kapacitív kijelző használatát, és megtanulni a görgetősávot használni. :U Én már az LG Arena-s korszakban megtanultam, ott is pont így működött.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák