Hirdetés

Aktív témák

  • Fogash

    tag

    R66 kérdés (tőlem, aki ugye eddig mindig azt mondta, hogy ez egy használható navi program...):

    Törökországban nyaraltunk, itthon előre letöltöttem a TR térképet. A roaming drága, ezért minden hálózati helymeghatározást és segítő érzékelőt kikapcsoltam, hogy csak a nativ GPS dolgozzon. Dolgozott is. Megmondta hol vagyok, de beletellett vagy negyed órába, mire hajlandó volt magától átváltani a török térképre és megmondani a város/utca nevét is a GPS koordináták helyett...

    Hazaérés után csak azt monta, a jelenlegi tartózkodási helyem nincs az aktuális térképen. Ahelyett, hogy visszatöltötte volna az EU/HU térképet. :( Ugyanígy negyed óra volt, mire hajlandó volt visszaváltani a magyar térképre.

    Kérdés: Hogyan lehet térképváltást kérni ettől a dögtől? Repülőn utazva ugye nem tipikus, hogy folyamatosan vezet, és vált a határon, menüben viszont nem találtam ilyen funkciót.

    Csak érdekesség: repülőn bekapcsolva vajh miért nem találja a helyem? túl gyorsan megyünk? a nativ GPS csak vevő, vagyis a repcsit nem zavarja. elvileg.

Aktív témák