Hirdetés

Aktív témák

  • szimike79

    őstag

    válasz Varszegig #28704 üzenetére

    Hááát ez a verzió nem valami tetszhetős, főleg nekem és még sok más társamnak akinek köti a kezét a hűségnyilatkozat, na meg a pénztárca. :O
    Szerintem a hardverrel nincs semmi gond, emlékeim szerint azt olvastam valahol hogy a jelenlegi programok ki sem használják teljesen a Wave-s konfigot.
    Szerintem inkább a Samu kezében lesz a megoldás kulcsa abból a szempontból hogy mit is akar kihozni a bada rendszerből. Ha az Iphone vagy az Android vetélytársává akar fejlődni akkor valamilyen szinten meg kell teremtenie az átfedést a készülékek között fw-es szempontból is, különben nehéz lenne onnan bárkit is átcsalogatni azzal a szlogennel hogy "gyere hozzánk és ha akarsz valamit vegyél évente készüléket". Ha hosszú távon terveznek, már pedig egy új rendszer csak hosszú távon hozhat komolyabb profitot, akkor nem biztos hogy egy eléggé erős piacon több erős és kiforrottabb rendszer mellett ez lehetséges lenne.
    De egyetemes igazság hogy nem láthatunk a nagyok fejébe. Párat alszunk és remélhetőleg megkapjuk a válaszainkat. :U
    Nekem viszont eléggé furcsa hogy 2.0+új teló, de a telóról még semmilyen hírmorzsa nem szivárgott ki. :Y

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Aktív témák