Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz TomWexX #14758 üzenetére

    Igen, először én is ezt a választ kaptam, hogy egy T-s wave-re nem rakhatnak fel nem T-s szoftvert(vagyis rakhat, de akkor gari ugrik, és 3500Ft), mert ők is meg én is bajba kerülhetünk. Mert: én nem véletlenül kaptam meg kedvezményesen (ami igazából rohadtul nem valami nagy kedvezmény, nem mint régen, hogy ha aláírtál 2 évet, akkor sokkal olcsóbban kaptad a telót), és így kell használnom.
    Aztán feltelefonált a srác a samsung központi szervizébe, és azt mondták neki, hogy ha olyan hibával megyek frissíteni, hogy tudom, hogy az újabb nem T-s szoftban javítva van, és ugye nincs elérhető T-s frissítés, akkor frissítik garanciában, mert végülis csak Samsung telefont vettem, nem pedig T-mobile-t...

    A srác amúgy korrekt volt velem, mert mondta, hogy akkor felrakja, és ha valamiért mégis szórakoznának velem a T-nél, akkor vigyem be előbb hozzájuk, és visszarakja a T-s szoftot. Gondolom abból sem lenne különösebb gond, ha nem a T-hez vinném szervizeltetni, hanem a samsunghoz egyből. Amúgy mikor mondtam, hogy frissíteni szeretném a T-s mobilom, akkor egyből a T-s garanciajegyet kérték - szóval ezek szerint nem csak a T-n keresztül lehet szervizeltetni...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | D-Link DIR-860L router

Aktív témák