Hirdetés

Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Varszegig #14213 üzenetére

    A legjobb lenne, ha menne rendesen az OTA frissítés, és nem kéne trükközni registryvel, kiesszel, a multiloaderről nem is beszélve.

    Egyébként a kezdeti kínok után kezdem megszokni a telefont. A gyorstárcsázó widget bevált (fotókat azért kezelhetne), a mailt elfogadtam (gmail szinkronizál, ahogy kell; a freemailes fiókokat meg kézzel frissítem, mail widget klassz), kellemes játékok vannak (othello, virus pang, IqUpPiece), néhány jó program is akad (gazzetta dello sport, valutaváltó, meglepetés: gumi váltóméret kalkulátor - a héten többször hasznát vettem, badapedia, opera mini, stb), a multimédia sosem érdekelt telefonban, pedig ebben a fényképező-videó kivételesen jó. Szóval összeáll ez lassan. Ami még hiányzik vagy nagyon bosszant: a kies lassú, idegesítő trágyadomb, nincs normális naptár widget (nagyon kéne...), nincs konfigurálható launcher (tiszta vicc, hogy ilyen nincs), a meglévő opciókon túl örülnék legalább egy sms backup/restore lehetőségnek (ördög nem alszik), ill. a navi egy fehér folt: még nem próbáltam, nem indítom a 30 napos próbaperiódust, amíg nem muszáj. A kezdeti "faszkivan" állapotról eljutottam a "nem rossz ez" érzésig. A vas, a stabilitás és az akksiidő vitán felül áll.

Aktív témák