Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Dhampir #4139 üzenetére

    5611-en én is kaptam most 2 hétre 2 giga net elérést grátisz, kari feltöltésért. (Míly bőkezű a vodkafon!) :C
    Így sikerült kipróbálni a gyárilag telepített Opera Mini 7.1, ősrégi, még 2014-ből való változatát. Ment, de a net beállítása nekem se volt jó az sms lekért infókkal. Sztem a kiscsaj a központban már ilyen telát nem igen láthatott, mert 27 percig váratott, mire kikereste az infókat és utána még megkérdezte udvariasságból hogy kiküldheti-e smsben. :W
    Szóval java telák elég bukók támogatásilag már a vodkánál.
    Utána csináltam egy új net profilt találomra és érdekes mód beindukt a net. Persze még EDGE kapcsolatot kellett kikutatni hogy ne a tetű lassú GPRS-en kaparjon...

    Szumma szummárum, az email kliens beállíthatatlan (minduntalan "server error"), ergo viszont vipmailnél a szolgáltatótól kéne SMTP server elérés, erre konkrétan a vodka azt mondja hogy náluk már megszűnt ez a szolgáltatás, használjunk gmail fiókot! Hát kössz google! ;)

    Első dolgom volt frissíteni az Opera Mini 8-ra, de a fantasztikus tela nem a gyári alkalmazást frissíti, hanem beteszi új alkalmazásnak a játékok közzé, parancsikon meg nyema neki külön az app barra. :(

    Vki januári poszttal kérdezte a magyarítást (de szép szó!) :) szóval nem foglalkoztam vele, mert nem sikerült magyar firmwaret találni hozzá, 4-5000-et én meg nem fizetek szakszervízben érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák