Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcat

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Iszonyatosan tetszik ez a telefon, ma láttam végre élőben is. Kaptam egy ajánlatot: Pannonnál ez most nekem 10-be kerülne...Jelenleg egy U700-asom van.
    Igazából úgy érzem, az s5230 kevesebbet tud, mint a jelenlegi telefonom. Bár van itt ez a 3G kérdés. Soha életemben nem használtam még, sem videótelefonálásra sem másra. Egyszer-kétszer wapoztam talán, megnéztem mikor jön a busz :D Tehát ez nem is olyan lényeges.
    Viszont nincs vaku, sem led fény. Bár nem mintha azt sűrűn használtam volna, vagy egyáltalán jó minőséget lehetett volna vele csinálni, mert a kép tiszta kék benyomást keltett, de ez a hiány mégis zavar...így akkor sötétben a fényképezés meg is van lőve?
    Aztán itt a kamera. Végülis ez, a zenehallgatás, telefonálás, sms, ébresztés, alkamazások (számológép, naptár, feladatok, jegyzetek, stopper, visszaszámláló) ami fontos, amire naponta használom a telefonom. De ezeket úgy látom az s5230 is nyújtani tudná, elég kedvező áron, csini külsővel, főleg ez a tapizás. De a kameránál. Várjak egy 5-8 megapixeles vakusra? (bár ilyen áron a közeljövőben nem hiszem hogy hozzájuthatok ilyen telefonhoz) Ahogy elnéztem a teszteket, lehet hogy csak nekem piszok rossz a szemem, vagy csak én akarom jónak látni a 3.2-es kamerát, de én őszintén, nem sok különbséget véltem felfedezni egy-egy 3.2-es és 5 megapixeles telefonnal készített kép között.
    És most akkor fókuszál, vagy nem?
    És karcolódás? Sérülésre mennyire érzékeny? Itt főként a hátulján lévő kamerára és kopásra vagyok kíváncsi, mert ugye a mostani kopik (bár már nem tud hova, viszont a kamerája rejtve van a nagy közönség elől)
    Zenehallgatás. Erről viszont keveset tudok. Halk a készülék? Nem lenne rossz, ha elvétve az utcán is meghallanám, ha hívnak, illetve a jó kis fapados buszon is hallanám a hallgatott zenéket.
    A memóriakártya kérdése engem nem zavar, U700-asomból azt hiszem egyszer vettem még csak ki a kártyát...
    Témák cserélhetőek rajta, vagy fix, és pont?
    Valóban nem lehet étkezetes betűket kicsalni belőle? :Y
    Már nem tudom megmondani melyik telefonnál, de láttam, hogy a menüben is lehet más betűtípust használni, (valami papyrus szerűség volt beállítva rajta és iszonyat jól nézett ki)nem csak pl. a tárcsázásnál a számoknál. Ez itt is megvan?
    Kezelhetőségről mit tudtok mondani? Fiatal, vékony ujjaim vannak :D
    Összegezve: Leginkább a kamera ami elbizonytalanít, illetve a kezelhetőség és testreszabás. Mégsem akarok rosszabbra váltani, mint amilyen most van. Bárki aki segít, annak hálás köszönet :))

  • Mcat

    csendes tag

    válasz Mela Kehes #271 üzenetére

    Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséged, nagyon meggyőző voltál, főleg ott teljesedett ki a dolog, mikor írtad: "Nekem sok telefonom volt már, mindig jobbat akartam venni." Mintha magamat hallanám :) Bár én korlátozom ezt a dolgot, csak két évente teszem meg, de akkor elkap a nagy őrület, hogy a legjobb kell...
    Azt hiszem, jövő héten benevezek egy ilyenre, mert tényleg megéri :) Még egyszer köszönöm.

  • Mcat

    csendes tag

    válasz ntomka #466 üzenetére

    Nagyon helyes, hogy nincs velük probléma. Holnap 10-kor már boldog tulajdonosa leszek egy ilyen telefonnak. :DD
    Írtátok, hogy mekkora a hiány. Én egy hete rendeltem meg Pannonnál, pénteken ért ide, és félre is tették nekem, úgyhogy biztos meg lesz még holnap :))
    Aztán beruházok egy 4 gigás memóriakártyába is.
    Akkor az mp4-eket lejátsza, és akkor ezek szerint játékok is futnak a pannonoson. És tényleg elég csak a .jar fájl?
    Rögtön töltök is le rá játékokat :D

Új hozzászólás Aktív témák