Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz legiaap #8288 üzenetére

    Valóban az lenne a legegyszerűbb, csak akkor soha nem veszik magukat észre. Mondjuk nem fűzök hiú ábrándokat az edukáló hatásukhoz, de azért csak irritál a "mi ez a szar? ilyet akarok venni, győzzetek meg, de előre szólok, nem lesz könnyű!" hozzáállású hsz-ek. Legközelebb majd inkább elszámolok 10-ig és nem nyomom meg a válasz gombot :D

    Kevin's: ugyan már, azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak, én is innen lestem :) Amikor megvettem még tök hangos és dinamikus volt, és talán a NoDo után vettem észre mennyivel halkabb lett. Sajnos nagyon bénán szól úgy még egy jó fülessel is, szóval mindenképpen érdemes visszaállítani. A sört idd meg az egészségemre, jól fog az jönni neked is 37 fokban :D

    eladogeppc: egy szóval sem mondtad, hogy Magyarországon használhatót szeretnél, csak azt, hogy nincs. Ez meg nem igaz, mert van :D De nyilván lesz rá magyar is, csak amíg nincs market, úgysem tudnád megvenni. Ősszel várható fellendülés, mert jön a Mango is, meg megnyílik a magyar market is. Messze nem 30 free app van, hanem több ezer. Mellette van az összeg, ami 0.00 árat fog mutatni. Igen, ezt mind ki kell fizetni érte. Nekem ezek pl. GBP-ben vannak, mert angol lokalizációt használok. Már rengetegszer kifizettem ezt a 0.00-ás összeget, de eddig még vagy nem vonták le, vagy csak nem látszik, ki érti ezt... (egyszerűbb először kérdezni, mint reflexből szarozni a free szekciót anélkül, hogy ismernéd első kézből).

    Elmondom, szerintem mi a normális hozzáállás egy olyan valaki esetében, aki váltani szeretne.

    Sziasztok, SGS-t használok, de érdekel a WP7, előtte azonban informálódni szeretnék. Van-e magyar offline navi? A programok többségében inkább fizetősek, vagy van kellően sok ingyenes alternatíva is? Stb-stb. A fostéglázás szerintem nem helyes, mert rettenetesen lekezelő, és sokkal hamarabb kapsz segítséget/sokkal szívesebben segítenek, ha ezt normális hangnemben teszed. Ez az én véleményem. Remélem segítettek a fenti válaszok a kérdések eloszlatásában :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák