Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Mysterion #3497 üzenetére

    Jaja, nekem is kb. ez a meglátásom. A Safari hangyányival lágyabban kezeli a navigációt, viszont van pár nagyon elcseszett tulajdonsága (egy irányba görgetés [egyébként ezt azzal lehetett elkerülni, hogy amikor elkezdted mozgatni, akkor nem fel-le-jobbra-balra mentél, hanem kicsit ferdén], az oldal tetejére ugrás, ha elő akartad hozni az address bart [persze, mivel rajta van a refresh]).

    Flash megmondom őszintén, azért hiányzik (nem halálosan, de nem bánnám, ha lenne).

    (#3495) gombsadi: Droid böngészőt én huzamosabban csak X10-en használtam, ott én élménynek nem neveztem volna, de az nem ma volt, azóta biztos változott :)
    Én úgy vagyok vele, hogy szerintem nagyon szép eredmény, hogy az IE kvázi hozza a Safari szintjét. A magasabb verziós Androidokat tényleg nem igazán ismerem, de nem is olyan régen azért tényként lehetett kezelni, hogy a Safari böngészési élményben (nem tudásban) veri az egész bandát a-tól z-ig. Aztán a 9-es verzió ezen még tolni fog, akkor könnyen lehet, hogy konkrétan az élre tör :K

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák