Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz hajdú #242 üzenetére

    Én is gondolkodtam a SGSII-n, golndoltam ha összejönnének a dolgaim... Persze aztán nem jöttek össze úgy, és a 125k (ez a minimum hivatalos, 2 éves hivatalom, nem pedig bolti-EU-sufnigarral) horror árrá minősült. Úgy döntöttem 80k-ban maximalizálom a készülékvásárlást, mert valahol határt kell húzni (sztem ez is sok, de nincs olcsóbban). Ennél többet jelenleg nem tudtam, és már nem akartam kiadni értet. Aztán - most figyelj! - azért mégis ráérdeklődtem a SGS II-re mert kíváncsi voltam milyen, mire azt mondja a telefonos az üzletben az eladó srác, hogy ő 1 év után váltott SGS-ről (amit maximális kihasznált, és meg volt elégedve vele) SGS II-re, és annyiért nem javasolja a SGS Plus árához képest. Persze nem azért mert nem jobb, csak egyrészt sokkal nagyobb lesz a bukta azon, és nem fogom igazán érezni, értékelni a különbséges amivel az többe kerül - azt még hozzáteszem, hogy a SGS Plus-t sem használom ki. Díjaztam, hogy korrekt módon, "ésszerű" mederbe próbálta terelni a választásomat, holott neki inkább érdeke lett volna a 125k-s eladás.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák