Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    Sziasztok!

    Telefonvételt tervezek... (a közeljövőben), de nem igazán tudok dönteni....

    Jó lenne valami navigációképes érintőképernyős...
    Amióta megjelent az android, nagyjából figyelemmel kísérem a megfizethető kategóriát (kb. 50e Ft)

    Szóba jöhető típusok: Spica, Optimus, és a mostani Samu i5800 bár ez még nagyon új tele szoft. hibákkal stb. valamint megtapiztam és hááát eléggé fekete "lakkcipős" komolytalan műanyag (remélem ezzel nem bántottam meg senkit!), úgyhogy számomra felejtős lett!

    Mellette ott volt egy Spica igaz h. az már egy éves konstrukció, de ég és föld a kettő. A Spica nekem felső kategóriás benyomást keltett! Kár hogy nincs benne rádió!

    Az Optimust (LG GT540) nagyon dicsérik, 3D képesség, a hardverhez jól megkonstruált szoft., stabil, stb. De..... ízlések és pofonok.... szal nekem nagyon ronda, ormótlan, bár amióta újra láttam élőben már jobban tetszett.

    Igazából játszani nem szoktam telefonon, tehát a 3D ne annyira érdekes, sokkal inkább a navigációs program (IGO) stabil futtatása, persze ez is csak alkalomszerű... (tudom ez nem kimondottan navi eszköz!)

    Ezen fórumon írtátok, ha jól emlékszem, hogy az IGO nehezen indul el, lassan talál holdat (A-Gps nélkül), meg hogy gyakran eldobja azokat, illetve bejövő híváskor gyakran fagy Igo használat közben....

    Az Optimusnál meg írták, hogy abszolút alkalmas navi eszközként.....

    Szóval a Spica sokkal szimpatikusabb, de ha az Optimus meg stabilabb és megbízhatóbb akkor lehet h. megbarátkoznék a külsejével!

    Nem zárkózok el a ROM főzéstől sem, bár a mobil buherálás még távol áll tőlem, de asztali számítógép témában nagyjából otthon vagyok, rendszergazda voltam korábban...
    Úgyhogy bele számolhatjuk azt a tényt is, hogy a Spicát főzött ROMokkal szárnyakra lehet kelteni.

    Szóval ebben az esetben a döntésemet a GPS (Igo) stabil működőképessége fogja a legjobban befolyásolni.

    Az érdekelne van-e olyan ROM+Kernel kombináció amellyel a Spica naviként jól működik, nem fagy, nem dobálja a holdakat el, akár zsúfolt városban is!

    Köszi előre is a segítséget!

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák