Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bcl

    senior tag

    válasz fulcsy42 #1041 üzenetére

    Sorrendben:
    - Szerintem igen, úgy tűnik, érdemesebb összecsukva tartani. Én amiatt is mindig így tettem, mert a belső kijelző nagyon sérülékeny.
    - Hogy mitől... nem tudom. Amiatt, ami miatt olyan sokaknak másoknak is :) Felülről kezdődött, így el tudom képzelni, hogy a fülem/izzadtság/melegedés miatt indult ott meg. A redditen is követem a r/GalaxyFold-ot, és elég rendszeresen előjön ez is, meg a képernyő halál is. De nyilván, az írja le a problémáját, akinek van, akinek nincs, nem írogatja, hogy "az enyém jó", meg "az enyém is" :) - arra célzok, hogy minden fórumon a hibák, nyűgök felülreprezentáltak. Szokták néha ott írni, hogy van, akinek még a Fold2 is hibátlan.
    - A fóliacsere... miért ki más cserélné? Nem szeretném elveszíteni a garit, és tudtommal a fólia levétele garanciavesztéssel jár. Ráadásul elvileg egyet a Samsung ingyen cserél. Meglátjuk... Ráadásul nem tudom, hogy létezik-e olyan fólia, amit érdemes rárakni, és nem gyári. Nincs kedvem ezzel a telefonnal kísérletezni... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák