Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Látom, két "vágyálom" lett gyakran megfogalmazva ezzel a cuccal kapcsolatban.
    Az egyik az S-Pen.
    Ezt én is díjaznám, de nem tudom, az a technológia pontosan hogyan épül fel, alkalmas-e arra, hogy hajtogassuk, vagy egy fix, merev rétegről beszélünk. Ha utóbbi, akkor nyilván felejtős. Ha működne a dolog, akkor is előbb fel kell futtatni egy kategóriát. Ha lesz is később, az biztos, hogy nem mostanában. (Azt tudom, hogy régen a Wacommal közösködtek az érzékelő felület kapcsán a Note-okban. Ez azóta is így van, vagy már magának fejleszti a Samsung? :F )
    A másik pedig az, hogy ne látszódjon a hajlítás. Szerintem erről le kell mondani. A fizika az fizika. Valószínűleg rajta vannak az ügyön, de amíg a jelenlegi anyagtechnológia nem képes rá, addig így marad. Talán olyan megoldás lehetne, hogy kinyitáskor valamilyen felület , ami egy síkba kerülne a kijelző fix részeivel, alátámasztja a hajtásél környékét. De ez plusz mechanika lenne az amúgy sem egyszerű zsanérban, ami további potenciális hibaforrás. Nem biztos, hogy megéri. Személy szerint engem nem zavarna, bár még élőben nem láttam.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák