Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • karldergroße

    senior tag

    válasz Simba86 #28415 üzenetére

    Számítottam erre a szervilis, fanatikus és szerecsenmosdató válaszra. Képzeld el, tudom megfelelően használni a telefont. 15 éve van mobilom, kipróbáltam egysmást. Nem vagyok mókológép, de hülye sem vagyok az egészhez. Végigcsináltam minden olyat, amit itt az okosok ajánlottak. A helyzet némileg javult, de a telefon és a rendszere ettől függetlenül nagy csalódás. És akkor még ne feledkezzünk meg azoknak a felhasználóknak a sokaságáról, akik nem olvasnak fórumokat, hanem egyszerűen csak használni szeretnék a készüléket a Samsung - tehát a gyártó - által meghatározott környezetben (pl. Kies általi frissítés). Mennyit szívhatnak ők? Csak néhány észrevétel : laggolás, fagyás mindennapos. Telefonkönyv 8-10 másodperc alatt jelenik meg. Üzenetek dettó. (tudom: exdialer...). De komolyan, milyen telefon és milyen rendszer az, ahol a legalapvetőbb funkcióhoz is külső app kell?? Egyébként is: minden gyári app fős. Tárcsázó, normális zenelejátszó, billentyűzet, naptár, videólejatszó, böngésző, galéria, fájlkezelő, stb. Mind cserére szorul. Persze ez tovább növeli a háttérben futó appok számát tovább növelve az amúgy is siralmas memóriahasználatot és akksiidőt. Ehhez még hozzájárul a Google-féle fosterrorfaktor: a háttérben állandóan feleslegesen futó használhatatlan alkalmazások. A fényképezőgép elővarázsolása kb. 10 másodperc, rég elszalad a fotóalany, mire elkészül a kép. Nyokiázhatsz itt - tényleg nagyon szellemes, a Sas-kabaréban komoly sikered lenne vele - de az gyorsasági szempontból szinte mindenben veri ezt a kócerájt a maga korszerűtlen módján. Két dolog hiányzik ott persze: az eyecandy és a divatfaktor. Magyarul parasztvakítás, aminek valószínűleg te vagy az egyik legmegfelelőbb célpontja. A vakságot sikerült elérni.

Új hozzászólás Aktív témák